اشعه UV-C سری OZONE

اشعه UV-C سری OZONE

ازن یکی از موثرترین روش های گند زدایی آب می باشد که قدرت اکسیداسیون بسیار زیاد و تاثیر گندزدایی بالایی بر روی تمام مواد آلی دارد و بوی آزار دهنده را از بین می برد. به همین دلیل است که ازن چندین دهه برای ضدعفونی آب آشامیدنی، هوا و در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد . در این سری ترکیب ازن با اشعه UV-C باعث ایجاد آبی تمیز ، شفاف و سرشار از اکسیژن می گردد.مولکول ازن، O3 میکروارگانیسم ها مانند قارچ ها ، باکتریها (legionella) ، انگل ها ، جلبک ه ا، ویروس ها و حتی ادرار ، عرق ، مواد آرایشی ، کرم ضد آفتاب و… را اکسید می کند.

در فرآیند گندزدایی، ازن در آب واکنش داده و به طور کامل از بین می رود و هیچ گونه محصول جانبی را در آب باقی نمی گذارد. در نتیجه استفاده از مواد شیمیایی تا 90% کاهش می یابد.

مزایا اشعه UV-C سری OZONE

✔️ سیستم گندزدایی پیشرفته با ترکیبی از ازن و uv
✔️ نشانگر LED جهت نمایش خودکار زمان تعویض لامپ
✔️ لامپ UV-C با بازدهی بسیار بالا دارای تکنولوژی خاص جهت طول عمر بالا (12000 ساعت)
✔️ محفظه بزرگ از جنس DUPLEX ( مقاوم ترین نوع استیل در برابر خوردگی) جهت تماس آب با ازن و اشعه UV-C برای مدت زمان طولانی ترو افت فشار کم تر در هنگام عبور آب
✔️ محفظه پولیش شده داخلی احتمال چسبیدن هر گونه کثیفی و آلودگی به دیواره را به حداقل رسانده و منجر به افزایش تابش UV-C تا 35% میشود
✔️ دارای خروجی در انتهای دستگاه جهت نصب آسانتر
✔️ بازدهی بالا و سازگار با محیط زیست
✔️ لامپ UV-C کاملا هماهنگ با پنل الکترونیکی
✔️ دارا ونتوری تزریق ازن به همراه مدار کامل byepass
✔️ کاهش مصرف کلر و سایر مواد شیمیایی تا 90%
✔️ مقاوم در برابر آب شور
✔️ قیمت رقابتی در مقایسه با محصولات مشابه
✔️ دارای 2 سال گارانتی

نحوه کار دستگاه ازن UV-C

دستگاه ازن UV-C با ابعادی مناسب در خط لوله کشی نصب می شود و آب از میان یک ونتوری توسط پمپ تصفیه عبور می کند.هوا به طور خودکار توسط فشار آب درون ونتوری به داخل محفظه لامپ کشیده می شود . فشار آب می تواند از روی گیج فشار خوانده و توسط شیر انسعاب انژکتور (bypass) تنظیم شود. فشار آب ایده آل بین 0.4 تا 0.7 بار می باشد. ازنی که بین محفظه کوارتزی و لامپ UV-C وجود دارد، از ونتوری مکش و در آب مخلوط می شود. در نتیجه اکسیداسیون و گندزدایی بسیار قوی در آب اتفاق می افند.

سپس آب همراه ازن از محفظه DUPLEX عبور کرده و در معرض اشعه قوی UV-C قرار می گیرد. همه ی ازن موجود که کار گندزدایی را انجام داده است توسط این اشعه تجزیه و به اکسیژن تبدیل می شود. بنابرین با عبور از اشعه UV-C هیچ ازنی در آب باقی نمی ماند و از این رو این سیستم برای پرورش ماهی نیز مناسب می باشد.

دریاف کاتالوگ فنی سیستم های اشعه UV-C سری OZONE

نظرات
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید