• فارسی
 • 021-41572

  تلفن مشاوره و سفارش

  اشعه UV-C سری OZONE

  ازن یکی از موثرترین روش های گند زدایی آب می باشد که قدرت اکسیداسیون بسیار زیاد و تاثیر گندزدایی بالایی بر روی تمام مواد آلی دارد و بوی آزار دهنده را از بین می برد. به همین دلیل است که ازن چندین دهه برای ضدعفونی آب آشامیدنی، هوا و در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد . در این سری ترکیب ازن با اشعه UV-C باعث ایجاد آبی تمیز ، شفاف و سرشار از اکسیژن می گردد.مولکول ازن، O3 میکروارگانیسم ها مانند قارچ ها ، باکتریها (legionella) ، انگل ها ، جلبک ه ا، ویروس ها و حتی ادرار ، عرق ، مواد آرایشی ، کرم ضد آفتاب و… را اکسید می کند.

  در فرآیند گندزدایی، ازن در آب واکنش داده و به طور کامل از بین می رود و هیچ گونه محصول جانبی را در آب باقی نمی گذارد. در نتیجه استفاده از مواد شیمیایی تا ۹۰% کاهش می یابد.

  مزایا اشعه UV-C سری OZONE

  ✔️ سیستم گندزدایی پیشرفته با ترکیبی از ازن و uv
  ✔️ نشانگر LED جهت نمایش خودکار زمان تعویض لامپ
  ✔️ لامپ UV-C با بازدهی بسیار بالا دارای تکنولوژی خاص جهت طول عمر بالا (۱۲۰۰۰ ساعت)
  ✔️ محفظه بزرگ از جنس DUPLEX ( مقاوم ترین نوع استیل در برابر خوردگی) جهت تماس آب با ازن و اشعه UV-C برای مدت زمان طولانی ترو افت فشار کم تر در هنگام عبور آب
  ✔️ محفظه پولیش شده داخلی احتمال چسبیدن هر گونه کثیفی و آلودگی به دیواره را به حداقل رسانده و منجر به افزایش تابش UV-C تا ۳۵% میشود
  ✔️ دارای خروجی در انتهای دستگاه جهت نصب آسانتر
  ✔️ بازدهی بالا و سازگار با محیط زیست
  ✔️ لامپ UV-C کاملا هماهنگ با پنل الکترونیکی
  ✔️ دارا ونتوری تزریق ازن به همراه مدار کامل byepass
  ✔️ کاهش مصرف کلر و سایر مواد شیمیایی تا ۹۰%
  ✔️ مقاوم در برابر آب شور
  ✔️ قیمت رقابتی در مقایسه با محصولات مشابه
  ✔️ دارای ۲ سال گارانتی

  نحوه کار دستگاه ازن UV-C

  دستگاه ازن UV-C با ابعادی مناسب در خط لوله کشی نصب می شود و آب از میان یک ونتوری توسط پمپ تصفیه عبور می کند.هوا به طور خودکار توسط فشار آب درون ونتوری به داخل محفظه لامپ کشیده می شود . فشار آب می تواند از روی گیج فشار خوانده و توسط شیر انسعاب انژکتور (bypass) تنظیم شود. فشار آب ایده آل بین ۰٫۴ تا ۰٫۷ بار می باشد. ازنی که بین محفظه کوارتزی و لامپ UV-C وجود دارد، از ونتوری مکش و در آب مخلوط می شود. در نتیجه اکسیداسیون و گندزدایی بسیار قوی در آب اتفاق می افند.

  سپس آب همراه ازن از محفظه DUPLEX عبور کرده و در معرض اشعه قوی UV-C قرار می گیرد. همه ی ازن موجود که کار گندزدایی را انجام داده است توسط این اشعه تجزیه و به اکسیژن تبدیل می شود. بنابرین با عبور از اشعه UV-C هیچ ازنی در آب باقی نمی ماند و از این رو این سیستم برای پرورش ماهی نیز مناسب می باشد.

  دریاف کاتالوگ فنی سیستم های اشعه UV-C سری OZONE

  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
  Share on Facebook
  Facebook
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  نظرات

  نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید