021-41572

تابلو برق کنترل هیتر های سونا

تابلو برق كنترل هيتر هاي سونا

همیشه کاری که به زیبایی پیش می رود به زیبایی به سرانجام نمیرسد.

گاهی استفاده کردن از تجهیزات به روز دنیا هزینه های زیادی را برای شما دارد اما شما را در مقابل بسیاری از خطرها محافظت میکند.
درجه حفاظت یا کد آی‌پی اصطلاحی در استاندارد آی‌ئی‌سی ۶۰۵۲۹ است که بر اساس آن محفظه‌های تجهیزات الکتریکی با کدهای استانداردی با دو حرف IP در کنار دو رقم، از نظر نفوذ در برابر عوامل خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند. .

نوشتن این اعداد برروی خیلی از وسایل الکتریکی غیر استاندارد مد شده است و برای تولیدکنندگان این وسایل نوشتن IP65 برروی تابلوها و دیگر لوازم برقی کاری پیش افتاده است.
کافیست در گوگل نحوه دریافت استاندارد آی پی در اروپا و سایر کشورها را سرچ کنید و اطلاعات خود را راجب این استاندارد تکمیل کنید.

بدون شک داشتن اتاق سونا در منزل، لذت بخش خواهد بود، اما داشتن سیستمی که بتواند، دما، حرارت مورد نیاز، زمان و روشنایی اتاق سونا را فراهم کند، استفاده از آن را آسان تر و لذت بخش تر می نماید. تابلوی کنترل هیتر سونا خشک هارویا فنلاند به شما این اجازه را می دهد تا قبل از استفاده، در حین استفاده و بعد از استفاده از اتاق سونا ، تنظیمات دلخواه خود را روی آن اِعمال کنید.

 

به نظرشما درست است که بعد از اجرا تازه به این نتیجه برسیم که دیوار سونا را به این صورت سوراخ کرده و کنترلر را نصب کنیم .

 

هیترسونا

مطالب مرتبط
محصولات مرتبط
نظرات

نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید