تاریخچه میراب آرین

هسته‌ی اصلی میراب‌آرین در سال 1333 توسط خانواده‌ی اعرابی در زمینه‌ی لوله و اتصالات و شیرآلات در بازار ایران شکل گرفت و امروز فرزندان و نوادگان آن خانواده میراث‌دار این کسب‌و‌کار هستند.
از سال 1340 حاج محمود اعرابی به عنوان اولین فعالان در صنف تاسیسات شروع به فعالیت نمود. حاج محمود اعرابی همواره داشتن اعتبار در بین مردم و اخلاق نیکو در بازار را ثروت خود می دانستند.
در ادامه ی فعالیت خانواده‌ی اعرابی در صنعت تاسیسات، با توجه به وسعت بازار رو به رشد تاسیسات در ایران و تزریق دیدگاه تخصص گرایانه و مدرن گرایی در این صنعت، خانواده اعرابی شعبات متعددی با نام های مختلف در تهران و شهرستان‌ها تاسیس کردند.
در دهه 60 فعالیت حاج ناصر اعرابی در فروشگاه کهن کالا آغاز گردید و با تفکرات تحول آفرین ایشان دیدگاهی نوین در بازار سنتی تاسیسات ایران وارد شد. شرکت میراب آرین با مدیریت حاج ناصر اعرابی و فرزندان خود به صورت رسمی در سال 1385 شروع به فعالیت نمود. در اساسنامه شرکت ، فعالیت شرکت با محوریت تولید و تامین لوله و اتصالات و شیرآلات ثبت گردید.
میراب‌آرین با هدف ورود به بازار تخصصی لوله و اتصالات و شیرآلات پلیمری فشار‌قوی و به خصوص UPVC و همچنین پاسخ دهی به نیاز های ناشناخته در کشور شکل گرفت و بر اساس رویکرد توسعه مستمر در سیستم‌های لوله‌کشی فشار‌قوی UPVC به تولید لوله VINOHYDROPOOL با همکاری کارخانه وینوپلاستیک پرداخت و شبکه فروش این محصولات را در ایران ایجاد کرد.

شرکت میراب آرین اولین مکاتبات نمایندگی خود را با شرکت پلی پایپ ایتالیا در زمینه اتصالات و شیرآلات UPVC فشار قوی آغاز نمود و در ادامه اقدام به اخذ نمایندگی از برترین برندهای دنیا از جمله FIP ایتالیا ، PIMTAS ترکیه ،‌IML اسپانیا و‌HARVIA فنلاند کرده و کالای اروپایی را با هدف تامین بازار تصفیه آب، استخر، نفت و گاز و پتروشیمی وارد بازار ایران کرد.
در ابتدا شرکت با حداقل نیروی انسانی به فعالیت پرداخت اما طی سالهای بعدی با پیشرفت چشم گیر میراب آرین در این صنعت به کمک حضور در نمایشگاه های تخصصی در زمینه تصفیه آب ، استخر و تاسیسات به تعداد همکاران در میراب آرین افزود و امروز با بیش از 50 نفر نیروی انسانی کارا و تلاشگر از جمله کارآفرینان صنعت تاسیسات به شمار میرود .

میراب آرین

از سال 91 میراب آرین با هدف تخصص گرایی و با رویکرد تامین تجهیزات استخر، سونا و جکوزی سبد کالای خود را گسترش داد و شبکه ی فروش گسترده ای را در سراسر ایران به همراه نمایندگانی حرفه ای ایجاد کرد.
با تلاش های شبانه روزی تیم، تدوین استراتژی مناسب در صنعت و پاسخ دهی به نیازهای بازار لوله و اتصالات فشار قوی و همچنین تجهیزات استخر، سونا و جکوزی ، میراب آرین شاهد رشد و توسعه روزافزون در بازار ایران بود.
در ادامه میراب آرین توانست با همکاری و مشارکت با شرکت های بزرگ در صنعت آب و فاضلاب از جمله شرکت زلال ایران ( پروژه تصفیه خانه یزد) ، شرکت سازه سازان ( تصفیه خانه خرمشهر-آبادان)، شرکت فرآیند کاو( تصفیه خانه پردیس )، پارک های آبی مشهد، اُپارک تهران ، شرکت نفت و باشگاه انقلاب تهران گام های محکمی در جهت اهداف خود بردارد .
شرکت میراب آرین بنیان گذار سیستم های لوله کشی فشارقویUPVC در صنعت استخر بوده و بسیاری از پارک های آبی و پروژه های استخری کوچک و بزرگ توسط این شرکت تامین و تجهیز گردید. امروز با داشتن نمایندگی از 12 برند برتر دنیا و برندهای داخلی خود در زمینه ی لوله و اتصالات، شیرآلات و تجهیزات استخر، سونا و جکوزی آمادگی خود را در جهت تامین کالاهای مورد نظر اعلام می دارد.
میراب آرین پیرو رسالت بنیان گذاران خود، همواره داشتن اعتبار در بین فعالان صنعت و اعتماد متقابل بین شرکای تجاری و نمایندگان خود را ثروت خود می داند.

میراب آرین