هویت سازمانی

ارزش های میراب آرین

بنام او که انسان ها را ارزشمند آفرید تا متفاوت باشند

اخلاق گرایی

ما در میراب آرین می کوشیم که با تاکید بر اهداف مشترکمان،  بر اساس مرز صداقت، همواره با مشتریان خود صادق باشیم و احترام متقابل، امنیت و آرامش خاطر را در به اعضای میراب آرین و همه ی مشتریان هدیه دهیم، همواره تلاش می کنیم تا در جهت ارتقا دانش فنی، شخصی و سازمانی میراب آرین گام برداریم تا بتوانیم روحیه انعطاف پذیری را در برند میراب آرین به ارمغان آوریم .

همچنین بر این باور هستیم که با اتکا بر ارزش های انسانی و بر اساس عدالت، انصاف و مسئولیت پذیری، وظایف خود را به بهترین نحو ممکن نسبت به همکاران خود انجام می دهیم تا الگوی مناسبی برای کارتیمی و اخلاق محوری در میان همکارانمان در بازار باشیم.

تعهد

ما، اعضای فعال و تلاشگر میراب آرین برآنیم تا همواره انتظارات مشتریان را شناسایی کرده و تعهداتمان را نسبت به آنها در زمان معین انجام دهیم تا همواره در جهت خدمات قبل و بعد از فروش پیشرو  باشیم، همچنین ما همگی به عنوان یک خانواده نسبت به احساسات یکدیگر مسئولیم و تلاش می کنیم تا حس آرامش و همدلی را در کنار یکدیگر تجربه نماییم.

ما میراب آرینی ها به قوانین تعریف شده­ی سازمانی و هنجارهای درونی خود که ما را در جهت اهداف سازمانی و شخصی سوق میدهد، پایبند هستیم و احترام به حقوق مادی و معنوی خود و دیگران را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

ما میراب آرینی ها متعهد می شویم که در جهت ارتقا دانش در صنعت و کمک به اقتصاد کشور عزیزمان ایران گام برداریم و کارآفرینی درون سازمانی و برون سازمانی را وظیفه ی اصلی خود بدانیم.

سودآوری

ما اعضای میراب آرین از کلیه ی فرصت های آموزشی در جهت رشد ذهنی و معنوی سازمان و کلیه ی فرصت های بازار در جهت رشد مادی اعضای میراب آرین، نمایندگان و سهامداران بهره خواهیم برد تا در ادامه بتوانیم به عنوان برندی دانش بنیان خدمتگزار جامعه ایرانی باشیم. و همواره تلاش می­کنیم تا با فعالیت هوشمندانه بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد نماییم و در جهت بهبود کیفیت زندگی شخصی و کاری همه ی اعضا گام برداریم.

چشم انداز

میراب آرین بر آن است تا افق های بلند خود را در جهت دستیابی به اعتبار جهانی و حضور پویا و کارا در منطقه خاورمیانه بنا نهد تا بتواند به عنوان قطب تامین و توزیع سیستم های نوین لوله کشی استخر و تصفیه آب و تجهیزات تخصصی استخر، سونا و لوازم جانبی مرتبط، با ارائه راهکارهای نوآورانه، پیشرو و رهبر این صنایع و دیگر صنایع مرتبط (نفت و گاز و پتروشیمی) باشد.

مأموریت میراب آرین

  • تاکید بر اصول بنیادین سازمانهای دانش بنیان در جهت ارائه برترین خدمات مشاوره تخصصی در صنایع مرتبط
  • ارائه محصولات برترین برندهای لوله، اتصالات و شیرآلات UPVC در سطح جهانی با بیشترین تنوع محصولات
  • توزیع محصولات برترین برندهای ارائه دهنده ی تجهیزات و لوازم جانبی استخر و سونا در سطح کشور در جهت بهبود کیفیت آب و سلامت جسمانی و روانی شناگران
  • ایجاد و توسعه دانش طراحی و مهندسی استخرهای خانگی و عمومی
  • ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت در حوزه ی خدمات و محصولات
  • تامین سبد کالا متنوع محصولات با قیمتی مناسب به تناسب سطوح مختلف نیاز بازار
  • اتکا به استانداردهای بسته بندی محصولات شکننده با هدف کاهش آسیب دیدگی محصولات در مراحل حمل و نقل
  • استفاده از پتانسیل های موجود تولید داخلی در جهت اشتغال زایی و بهبود استانداردهای تولید
  • خلق و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از ورزش های آبی با ارائه محصولات متنوع ورزشی و سرگرمی آبی