درباره پیمتاش پلاستیک

شرکت پیمتاش پلاستیک ترکیه (Pimtaş Plastik A.Ş) با بیش از 40 سال سابقه و ظرفیت تولید روزانه 100 تن، یکی از شرکت­ های پیشتاز در صنعت پلاستیک است. دفتر مرکزی و واحدهای تولیدی این شرکت در کشور ترکیه، استان قوجاایلی، شهرک صنعتی گبزه واقع شده­ اند و 50 هزار متر مربع فضای بسته و 22 هزار متر مربع فضای باز را در بر می­ گیرند. شرکت پیمتاش دارای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بوده و محصولاتش را مطابق با استانداردهای اروپایی EN1452 به تولید می­ رساند. این شرکت همچنین موفق به کسب گواهینامه­ های استاندارد OHSAS 18001 + ISO 14001، TSE/ KIWA و WARS شده است. پیمتاش پلاستیک ضمن برخورداری از شبکه­ ی فروش داخلی گسترده، محصولاتش را به 105 کشور (به ویژه کشورهای اروپایی) صادر می­ کند.

پیمتاش پلاستیک به طراحی و تولید انواع مصالح ساختمانی پلاستیکی از جمله لوله، اتصالات، شیر توپی، شیر پروانه­ ای، شیرخودکار (یک­طرفه)، کوپلینگ و محصولات استخر (از جمله پمپ استخر، فیلتر شنی تصفیه استخر، گریل­ استخر، نازل استخر، مواد شیمیایی استخر و …) و می­ پردازد. این محصولات از جنس UPVC، UHPVC، HDPE، PP و ABS هستند و با روزآمدترین فرآیندها و تجهیزات تولید می­ شوند. واحد تحقیق و توسعه این شرکت با همکاری برترین مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی ترکیه به مطالعه­ ی ایده‌ها و برنامه‌ریزی محصولات جدید می­ پردازد.

میراب آرین نماینده انحصاری پیمتاش ترکیه

شرکت میراب آرین، تنها توزیع­ کننده­ ی رسمی محصولات پیمتاش در ایران بوده و محصولات این برند معتبر را بطور مستقیم وارد بازار ایران می­ کند. این محصولات عبارتند از:

 • لوله­ های UPVC پیمتاش ترکیه از سایز 16 تا 315 میلیمتر
 • اتصالات UPVC پیمتاش ترکیه در سه دسته­ ی چسبی، یکسردنده و دو سردنده از سایز 16 تا 315 میلیمتر (از جمله سه راه چسبی UPVC، سه راه رزوه ای UPVC، زانو چسبی UPVC، زانو رزوه ای UPVC، تبدیل چسبی UPVC، کپ چسبی UPVC، بوشن چسبی UPVC، فلنچ آداپتور UPVC، فلنچ آببند UPVC، رینگ چسبی UPVC، چهارراه UPVC، بوشن یکسردنده UPVC، بوشن مغزی UPVC، تبدیل یکسردنده UPVC، مغزی UPVCو درپوش UPVC)
 • شیرآلات پیمتاش ترکیه از جمله شیر پروانه ای UPVC، شیر توپی UPVC، شیر خودکار بین فلنچی UPVC و شیر خودکار فنردار UPVC
 
نمایندگی-انحصاری-پیمتاش-ترکیه

 

کارشناسان میراب آرین، تنها نماینده­ ی رسمی پیمتاش ترکیه در ایران، آماده­ ی ارائه­ ی مشاوره در خصوص محصولات این برند هستند. برای دریافت آخرین قیمت لوله، اتصالات و شیرآلات Pimtas با 41572-021 تماس بگیرید.

اتصالات PIMTAS

اتصالات پیمتاش PIMTAS: انقلابی نوین در صنعت لوله کشی و تصفیه آب

کمپانی PIMTAS پلاستیک از سال 1977 در کشور ترکیه با هدف تولید لوله، اتصالات و شیرآلات پلیمری فعالیت خود را آغاز نموده است . محصولات این شرکت با دستگاه های تمام رباتیک و مطابق با استانداردهای اروپایی EN1452 و استاندارد کیفیت ISO 9001 تولید شده و به بیش از 36 کشور دنیا صادر می شوند.
اتصالات UPVC- PIMTAS به سه دسته چسبی، یکسردنده و دو سردنده تقسیم می شوند و سایز آنان 16 تا 315 میلیمتر می باشد.

مزایای استفاده از لوله کشی UPVC

 • تنوع در طرح و نوع اتصالات و شیر آلات
 • هزینه کمتر نسبت به سایر سیستم های لوله کشی
 • اجرای بسیار سریع و آسان
 • عدم زنگ زدگی, رسوب کمتر و عمر طولانی
 • مقاوم بودن پلیمر UPVC در برابر خوردگی و مواد شیمیایی به ویژه کلر
 • عبور جریان (دبی gpm) بیشتر در مقایسه با لوله های فلزی و پلیمری به دلیل عدم تغیر سایز در نقطه اتصالات
محصولات بیشتر

شیر آلات PIMTAS

کمپانی پیمتاش پلاستیک از سال ۱۹۷۷ در کشور ترکیه با هدف تولید لوله و اتصالات و شیرآلات پلیمری فعالیت خود را آغاز نموده است.

محصولات این شرکت با دستگاه های تمام رباتیک  و مطابق با استانداردهای اروپایی EN1452 و استاندارد کیفیت ISO9001 تولید شده و به بیش از ۳۶ کشور دنیا صادر می شوند.

شیرآلات این شرکت شامل شيرآلات توپي، شيرآلات پروانه ای، شيرآلات خودکار (یک طرفه)، شیر آلات برقی و ... می باشد.

محصولات بیشتر

لوله PIMTAS

انقلابی نوین در صنعت لوله کشی و تصفیه آب

کمپانی PIMTAS پلاستیک از سال 1977 در کشور ترکیه با هدف تولید لوله، اتصالات و شیرآلات پلیمری فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات این شرکت با دستگاه های تمام رباتیک و مطابق با استانداردهای اروپایی EN1452 و استاندارد کیفیت ISO 9001 تولید شده و به بیش از 36 کشور دنیا صادر می شوند.
لوله های تولید شده این شرکت از سایز 16 تا 315 میلیمتر می باشد.

ویژگی های لوله، اتصالات و شیرآلات پیمتاش ترکیه:

 • عمر بالا
 • مقاوم در برابر خوردگی و رسوبگذاری
 • ضریب زبری پایین
 • انبساط طولی کم
 • نصب آسان