آیا با برترین های2017 در طراحی و ساخت استخر در دنیا آشنایی دارید؟

آیا با برترین های2017 در طراحی و ساخت استخر در دنیا آشنایی دارید؟

در زمینه طراحی و ساخت استخر شرکت هایی در سرتاسر دنیا در لیست 50 شرکت برتر قرار گرفته اند که در اینجا به چند مورد ازآنها اشاره می شود.

 

Neptune Pools

در طول بیش از 50 سال کمپانی Neptune Pools هزاران استخر عمومی در استرالیا ساخته است. Neptune Poolsیک کمپانی ساخت استخر در ملبورن می باشد که توسط John Van der Haar تاسیس شده است. کمپانی Neptune Pools علاوه بر استخرهای عمومی با طراحی های مختلف،استخر های خصوصی منحصر به فردی نیز طراحی کرده است.این کمپانی موفق به دریافت جوایز فراوانی شده است.

 

RiverBend Sandler Pools

کمپانی RiverBend Sandler Pools در سال 1981 تاسیس شد.این کمپانی طیف وسیعی از خدمات استخر از قبیل طراحی،ساخت،تعمیر و بازسازی استخر را ارائه می دهد. کمپانی RiverBend Sandler Pools یکی از بزرگ ترین کمپانی های استخر سفارشی در جنوب آمریکا می باشد.این کمپانی تاکنون موفق به دریافت جوایزی از قبیل Aqua100 و Aqua100 Haal of Fame شده است.

 

Jetform Swimming Pools

کمپانی Jetform Swimming Pools یک کمپانی ساخت استخر می باشد که در سال 1992 تاسیس شد.این کمپانی خدمات گسترده ای مانند ساخت و ساز،بازسازی،تعمیر و نگهداری استخر،سونا و جکوزی را به مشتریان خود ارائه می دهد.از میان جوایز مختلفی که کمپانی  Jetform Swimming Poolsدریافت کرده می توان به ,Silver Award 2013   Gold Award 2016  بهترین استخر سرپوشیده خصوصی اشاره کرد.این کمپانی استخرها و تجهیزاتی با کیفیت و مقرون به صرفه را برای مشتریان خود فراهم می کند.

 

نظرات
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید