استخرهایی شگفت انگیز با طراحی های خاص

خلاصه مطلب
استخرهایی شگفت انگیز با طراحی های خاص   The pool at Hanging Gardens Ubud Hotel in Bali,Indonesia   استخر Hanging Gardens در هتلی لوکس در بالی قرار دارد و دارای 2 سطح است که توسط معمار مشهور،popo Danes،طراحی شده است.این استخربر بالای رودخانه آیونگساخته شده که...

جدول سر تیترها

استخرهایی شگفت انگیز با طراحی های خاص

 

The pool at Hanging Gardens Ubud Hotel in Bali,Indonesia

 

استخر Hanging Gardens در هتلی لوکس در بالی قرار دارد و دارای 2 سطح است که توسط معمار مشهور،popo Danes،طراحی شده است.این استخربر بالای رودخانه آیونگساخته شده که منظره ی بسیار زیبا از این رودخانه و جنگل های اطراف آن را برای شناگران فراهم می کند.

 

 

                

  

       

 استخرهایی شگفت انگیز با طراحی های خاص

 

 

Joule hotel pool,Dallas

 

هتل  Jouleکه در ساختمان قبلی بانک ملی دالاس تاسیس شده است،دارای استخری منحصربه فرد است که که از بالکن ان خارج می شود.این هتل توسط Adam D.Tihany  معمار معروف آمریکایی طراحی شده است.استخر این هتل در طبقه دهم و 2.5 متر فراتر از لبه ی ساختمان عتل می باشد و دیواره جنوبی آن از پلکسی گلاس ساخته شده تا شناگران نمایی از شهر داشته باشند.

    

 

Marina Bay Sands Skypark,Singapore

 

این استخر بی نظیر در طبقه 57ام هتلmarina bay sands  ساخته شده که مرتفع ترین استخر دنیا به حساب می آید ومنظره ای بسیار زیبا از شهر سنگاپور دارد.

 

Katikies Hotel, Santorini, Greece

 

استخرهتل  katikiesبا دیواره ها و فضایی کاملا سفید،در جزیره زیبای Santorini در یونان ساخته شده است.این استخر به صورت غاری با دیواره های سفید می باشد که منظره ای زیبا دارد.

مقالات مرتبط
نظرات

یک دیدگاه برای “ استخرهایی شگفت انگیز با طراحی های خاص”

  1. فروشگاه دنیای چادر گفت:

    خیلی مطالب جالبی دارین، دمتون گرم

نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید