تابلو برق كنترل هيتر هاي سونا

تابلو برق كنترل هيتر سونا

خلاصه مطلب
هميشه كاري كه به زيبايي پيش مي رود به زيبايي به سرانجام نميرسد. گاهي استفاده كردن از تجهيزات به روز دنیا هزينه هاي زيادي را براي شما دارد اما شما را در مقابل بسياري از خطرها محافظت ميكند. درجه حفاظت یا کد آی‌پی اصطلاحی در...

جدول سر تیترها

هميشه كاري كه به زيبايي پيش مي رود به زيبايي به سرانجام نميرسد. گاهي استفاده كردن از تجهيزات به روز دنیا هزينه هاي زيادي را براي شما دارد اما شما را در مقابل بسياري از خطرها محافظت ميكند.
درجه حفاظت یا کد آی‌پی اصطلاحی در استاندارد آی‌ئی‌سی ۶۰۵۲۹ است که بر اساس آن محفظه‌های تجهیزات الکتریکی با کدهای استانداردی با دو حرف IP در کنار دو رقم، از نظر نفوذ در برابر عوامل خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند. .
نوشتن اين اعداد برروي خيلي از وسايل الكتريكي غير استاندارد مد شده است و براي توليدكنندگان اين وسايل نوشتن IP65 برروي تابلوها و ديگر لوازم برقي كاري پيش افتاده است.
كافيست در گوگل نحوه دريافت استاندارد آي پي در اروپا و ساير كشورها را سرچ كنيد و اطلاعات خود را راجب اين استاندارد تكميل كنيد.
كنترلر(تابلوبرق كنترل) هيتر هاي سونا اروپايي كه از قيمت ٢ ميليون شروع مي شود مي تواند هم هزينه كمتري به شما تحميل كند و هم به شما آسايش خيال دو چنداني مي بخشد. به نظرشما درست است كه بعد از اجرا تازه به اين نتيجه برسيم كه ديوار سونا را به اين صورت سوراخ كرده و كنترلر را نصب كنيم .

مقالات مرتبط
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید