نگهداری استخر

چرا از آنزیم در نگهداری استخر استفاده کنیم؟

خلاصه مطلب
در این جا توضیح می دهیم که چگونه آنزیم ها با یک برنامه مرتب، به ما در نگهداری استخر کمک می کنند. افزایش کارایی فیلتر با استفاده از آنزیم ها فیلترها کارآیی بیشتری خواهند داشت و نیاز به تمیز کردن کمتر دارند، زیرا آنزیم ها...

جدول سر تیترها

در این جا توضیح می دهیم که چگونه آنزیم ها با یک برنامه مرتب، به ما در نگهداری استخر کمک می کنند.

افزایش کارایی فیلتر

با استفاده از آنزیم ها فیلترها کارآیی بیشتری خواهند داشت و نیاز به تمیز کردن کمتر دارند، زیرا آنزیم ها قبل از اینکه فیلتر شوند، به طور مداوم زباله های غیر زیستی را تجزیه می کنند. استفاده از آنزیم ها می تواند در پایان فصل به حفظ کارتریج های فیلتر کمک کند. آنها همچنین می توانند تعداد دفعات شستشوی فیلترها را کاهش دهند – که در نتیجه می توانند باعث صرفه جویی در مصرف آب شوند.آنزیم ها معمولا تعداد دفعات بک واش را 50% کاهش می دهند.

شفافیت فوق العاده آب

زمانی که چرک و آلودگی و  مواد کثیف در آب کمتر باشد،آب شفاف تر خواهد بود.

آنزیم ها می توانند شفافیت آب را افزایش دهند و کارهای مربوط به سرویس و نگهداری استخر و جکوزی را کاهش دهند.متخصصینی که می خواهند شفاف ترین آب را در استخر و جکوزی خود داشته باشند و کمترین زمان را برای انجام این کار صرف کنند، باید آنزیم ها را به پروسه تمیز کردن استخر اضافه کنند.

کاهش خطوط کثیفی و آلودگی

این به معنی نیاز کمتر به تمیز کردن استخر توسط مسوول بخش نگهداری است .زمانی که ارگانیک های غیر زنده به طور ناگهانی تجزیه می شوند، در خطوط بین کاشی ها قرار می گیرند.کارشناسان گزارش می کنند که استفاده از آنزیم ها وقتی استخر را بعد از فصل زمستان باز کنیم،خطوط رسوب و آلودگی را کاهش می دهد.

 

 

مقالات مرتبط
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید