کلرزن-ترمومتر شناور Thermo-klor

کلرزن-ترمومتر شناور برند KOKIDO

کلرزن-ترمومتر شناور Thermo-klor، محصولی دو منظوره از برند Kokido است که برای اضافه کردن کلر به آب و سنجش دمای آب استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی منحصر به فرد این محصول در اروپا، چین و آمریکا به ثبت رسیده است.

این محصول، مناسب استخرهایی است که فاقد سیستم لوله‌کشی هستند یا در تصفیه خانه‌ی خود از تجهیزات گندزدایی (همچون کلرزن خطی یا کلرزن نمکی) بهره نمی‌برند و به ویژه برای جکوزی‌ها و حوضچه‌های آب سرد، انتخاب مناسبی به شمار می‌رود. این کلرزن ترمومتر شناور استخر، از قابلیت تنظیم میزان تزریق کلر برخوردار است و ظرفیت حداکثر ۵ قرص کلر ۷۵ میلی متری (سه اینچی) را دارد.

ترمومتر این کلرزن ترمومتر شناور استخر، دمای آب را هم به درجه‌ی سانتی گراد و هم به درجه‌ی فارنهایت نشان می‌دهد. توصیه می‌شود که دمای آب استخرهای تفریحی بین ۲۶ تا ۲۸ درجه‌ی سانتی گراد نگه داشته شود و دمای آب جکوزی هم به بالاتر از ۴۰ درجه‌ی سانتی گراد نرسد. لازم به ذکر است که اگر دمای آب در محدوده‌ی مجاز نباشد، علاوه بر آنکه بر کیفیت شنا تاثیر منفی می‌گذارد و برای سلامت شناگران خطرناک است، پیامدهایی منفی برای تجهیزات و آب استخر نیز دارد. به عنوان مثال، بالا بودن دمای آب باعث می‌شود که تبخیر سطحی آب افزایش یابد، تعادل پارامترهای شیمیایی آب بر هم بخورد، احتمال تشکیل رسوب روی سطوح و تجهیزات استخر بیشتر شود و استخر به محلی مناسب برای رشد باکتری‌ها و جلبک‌ها تبدیل شده و مصرف کلر بالا رود.

یک سال گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!