سرجاروهای سه گوش سری Evolution برند KOKIDO

سرجارو سه گوش KOKIDO سری Evolution

سرجارو سه گوش استخر، از محصولات سری Evolution برند Kokido هست. طراحی منحصر به فرد این سرجاروها در اروپا، آمریکا و چین به ثبت رسیده است. صفحه ی زیرین این سرجارو سه گوش استخر  KOKIDO، دارای برجستگی های مارپیچی است که با ایجاد جریان گردابی، عمل مکش را بهبود می بخشد. سرجاروهای استخر Evolution در قسمت کف خود دارای برس های نرمی هستند که ذرات چسبیده به سطوح استخر را جدا می کنند.

چرخشی بودن محل اتصال سرجارو به شلنگ خرطومی، از پیچ خوردگی شلنگ جلوگیری کرده و موجب می شود که سرجارو در کناره ی دیواره های استخر، به راحتی حرکت کند. در داخل بدنه ی این سرجارو، وزنه های آبکاری شده قرار گرفته است تا در هنگام جارو کردن استخر، سرجارو روی کف استخر باقی بماند. امکان اتصال آسان “سرجاروهای سری Evolution” به انواع دسته جاروی استاندارد وجود دارد. چرخ دار بودن این سرجاروها موجب می شود که به راحتی روی کف استخرهای بتنی حرکت کنند.

مدل K278 این سِری، مجهز به سبد پیش فیلتری است که آشغال ها را در خود نگه‌ می‌دارد. بدین ترتیب، فشار کمتری به فیلتر استخر وارد شده و نیاز به بکواش فیلتر هم کاهش پیدا می کند. بدنه ی این  سرجارو سه گوش استخر کوکیدو از پلاستیک شفاف است تا بررسی آسان سبد پیش فیلتر به منظور تخلیه آن در زمان مناسب، امکان پذیر باشد. گوشه های این سرجارو دارای روکشی نرم هستند تا از آسیب وارد شدن به روکش داخلی کاسه ی استخر جلوگیری شود.

ویژگی های سرجارو سه گوش برس‌دار کد K827:

  • مجهز به سبد پیش فیلتر
  • حرکت روان روی سطوح به دلیل برخورداری از چرخ های توپی
  • مجهز به برس های نرم برای بهبود کیفیت تمیزکاری
  • ایجاد جریان گردابی برای مکش بهتر آشغال ها
  • قابلیت چرخش برای جلوگیری از پیچ خوردگی شلنگ خرطومی

یک سال گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!