سیستم‌ گندزدایی UV-C SLIM برند Filtraeu هلند

سیستم‌های گندزدایی UV-C SLIM، محصولی از برند هلندی Filtreau هستند. استفاده از این سیستم‌ها، منجر به افزایش قابل توجه بهداشت و شفافیت آب استخرهای شنا می‌شود.

طراحی پیشرفته‌ی سیستم‎های سری SLIM و استفاده از متریال باکیفیت در تولید آنها، این سیستم‌های گندزدایی را قادر ساخته است که سطح بالایی از اشعه‌ی UV-C با طول موج ۷/۲۵۳ نانومتر را به تولید برسانند. وقتی آب استخر از محفظه‌ی دستگاه عبور می‌کند و در معرض حجم بالایی از اشعه‌ی UV-C با این طول موج قرار می‌گیرد، تقریباً تمامی باکتری‌ها، ویروس‌ها و حتی قارچ‌های موجود در آب استخر، غیرفعال می‌شوند و شفافیت و سلامت آب به میزان چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند. این دستگاه‌ها به عنوان مکملی برای سیستم‌های متداول گندزدایی مورد استفاده قرار می‌گیرند و با کاهش مصرف مواد شیمیایی (از جمله کلر) تا ۸۰ درصد، آب طبیعی‌تر و سالم‌تری را برای شنا در اختیار شما قرار می‌دهد.

محفظه‌ی سیستم‌های UV-C SLIM از استنلس استیل ۳۱۶ تولید شده است. علاوه بر این، سطح داخلی این محفظه‌ها، مورد پولیش‌کاری قرار گرفته است تا احتمال چسبیدن هرگونه آلودگی به دیواره‌ها به حداقل برسد. کلیه‌ی این عوامل باعث شده‌اند که میزان اثرگذاری اشعه‌ی UV-C در سیستم‌های گندزدایی سری SLIM برند Filtreau به میزان ۳۵ درصد افزایش پیدا کند. با توجه به طراحی “Slim” این سیستم‌ها و برخورداری آنها از کانکشن تبدیل در ۵ سایز مختلف، امکان نصب دستگاه در باریک‌ترین فضاها نیز وجود دارد.

تجهیزات گندزدایی UV-C SLIM برندFiltreau  با دو سال گارانتی میراب آرین عرضه می‌شوند. این سیستم‌ها در دو مدل موجود هستند:

  • دستگاه UV-C Slim 40W با ظرفیت ۴۰ وات، مناسب برای استخرهایی با حجم حداکثر ۴۰ متر مکعب
  • دستگاه UV-C Slim 80W با ظرفیت ۸۰ وات، مناسب برای استخرهایی با حجم حداکثر ۸۰ متر مکعب

ویژگی‌های سیستم گندزدایی UV-C SLIM برند Filtreau

  • طراحی Slim برای نصب در فضاهای کوچک
  • قابلیت از بین بردن باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها
  • محفظه‌ی دستگاه از جنس استنلس استیل ۳۱۶ با مقاومت بالا در برابر خوردگی
  • محفظه با سطح داخلی پولیش کاری شده جهت جلوگیری از تجمع رسوب، افزایش تابش UV-C
  • لامپ UV-C با بازدهی بالا و کاملا هماهنگ با پنل الکترونیکی
  • دارای کانکشن تبدیل در ۵ سایز مختلف
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!