کلرزن شناور چهارگوش KOKIDO

کلرزن شناور چهارگوش KOKIDO

کلرزن شناور چهارگوش استخر، محصولی از برند Kokido است. این محصول، یکی از ساده‌ترین لوازمی است که برای گندزدایی آب استخرهای شنا مورد استفاده قرار می‌گیرد. فقط کافی است که درب کلرزن استخر KOKIDO را باز کنید، قرص کلر را داخل کلرزن قرار دهید، میزان تزریق کلر را با استفاده از دریچه‌های موجود در قسمت پایین محصول، تنظیم کنید و بعد از بستن درب کلرزن، آن را در آب رها کنید. با شناور شدن کلرزن روی آب استخر، قرص‌های کلر به تدریج در آب حل شده و با اضافه شدن کلر به آب، عمل گندزدایی انجام می‌شود. توصیه می‌شود هنگامی که شناگران در آب هستند، کلرزن را از آب خارج کنید.

“کلرزن شناور چهارگوش بزرگ کوکیدو” ، دارای ابعاد ۱۶ × ۱۶ × ۱۶ سانتی متر است و تا ۵ قرص کلر ۷۵ میلی متری را در خود جای می‌دهد. درب این کلرزن استخر KOKIDO به صورت پیچی، باز و بسته می‌شود.

کلرزن‌های شناور استخر،معمولا جهت اضافه کردن کلر به آب استخرهایی به کار می‌روند که فاقد سیستم لوله کشی هستند یا تجهیزات گندزدایی (همچون کلرزن خطی یا کلرزن نمکی) در تصفیه خانه‌ی آنها نصب نشده است. این کلرزن‌ها، به ویژه برای جکوزی‌ها و حوضچه‌های آب سرد مناسب هستند. لازم به ذکر است که سطح کلر آزاد آب استخر باید همواره در محدوده‌ی ۱ تا ppm 3 باشد تا بهداشت و سلامت آب استخر حفظ شده و از بروز مشکلاتی همچون سبز شدن آب استخر بر اثر رشد جلبک جلوگیری شود.

یک سال گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!