about

تاریخچه میراب آرین

هسته‌ی اصلی میراب‌آرین در سال ۱۳۳۳ توسط خانواده‌ی اعرابی در زمینه‌ی لوله و اتصالات و شیرآلات در بازار ایران شکل گرفت و از سال ۱۳۴۰ به عنوان اولین فعالان در صنف تاسیسات در بازارتهران شروع به فعالیت نمود. در ادامه ی فعالیت دراین صنعت ، با توجه به وسعت بازار رو به رشد تاسیسات در ایران و تزریق دیدگاه تخصص گرایانه و مدرن گرایی در صنعت، شعبات متعددی توسط خانواده اعرابی در تهران و مشهد تاسیس شد.
در دهه ۶۰، فعالیت حاج ناصر اعرابی در فروشگاه کهن کالا در بازار تهران با محوریت تامین لوله ، اتصالات و شیرآلات پروژه های ساختمانی و صنعتی آغاز گردید . ایشان به همراه فرزندان با هدف توسعه کسب و کار و لزوم نگرشی نوین در صنعت تاسیسات شرکت میراب آرین را در سال ١٣٨٥ تاسیس کردند .

میراب‌آرین با هدف ورود به بازار تخصصی لوله و اتصالات و شیرآلات پلیمری فشار‌قوی و بر اساس رویکرد توسعه مستمر در سیستم‌های لوله‌کشی فشار‌قوی یو پی وی سی (UPVC) اولین مکاتبات نمایندگی خود را در سال ۱۳۸۸ با شرکت پلی پایپ ایتالیا در زمینه اتصالات و شیرآلات آغاز نمود. در ادامه واز سال ١٣٩٠ میراب آرین علاوه بر تولید لوله های فشارقوی وینو هیدروپول با همکاری کارخانه وینوپلاستیک و اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت پیمتاش ترکیه ، با گرفتن نمایندگی از برترین برندهای دنیا در زمینه اتصالات و شیرآلات فشار قوی UPVC از جمله FIP ایتالیا و CHاسپانیا سبد محصولات خود را کاملتر نمود و شبکه فروش گسترده ای را برای پخش این محصولات در ایران ایجاد کرد.
همزمان با رشد صنعت استخر، سونا و جکوزی میراب آرین به عنوان بنیانگذار سیستم های نوین لوله کشی فشار قوی UPVC ، با هدف توسعه بازار در سال ١٣٩٢ با واردات برندهای برتر تجهیزات استخر و سونا اروپایی ازجمله پمپها و فیلترهای آی ام ال
( IML ) اسپانیا ،‌هیترهای سونا هارویا فنلاند و لوازم جانبی استخر با قدرت بیشتری وارد صنعت استخر و اسپا و مجموعه های آبی شد‌ .
میراب آرین در سال ۱۳۹۴ با اخذ نمایندگی از شرکت اشپک(Speck) آلمان (اولین تولید کننده پمپهای استخری در دنیا) و بومن(bowman) انگلیس (رهبرجهانی مبدلهای حرارتی) و در سال ١٣٩٦ با تکمیل سبد مجصولات خود در این صنعت شامل سیستم های گندزدایی استخر و واردات برندهای فیلترو هلند، Bs pool و پیسیمار اسپانیا در جهت پاسخگویی به کلیه نیازهای بازار و کسب رضایت حداکثری مشتریان گام برداشت.
میراب آرین پس از سالها تجربه موفق و واردات برترین برندهای دنیا در صنعت استخر و اسپا، در سال۹۸ با اتکا بر پژوهش های تیم تحقیق و توسعه و تجربیات ارزشمند و عملیاتی در صنعت و همچنین الگوبرداری از برندهای پیشرو دنیا ، تولید تجهیزات و ملزومات استخر و سونا را با نامهای تجاری Megapool و Megaspa آغاز نمود و با نیازسنجی دقیق بازار و ارزیابی و کنترل کیفیت مناسب جایگاه این برندها را در صنعت استخر و اسپا نهادینه کرد.

میراب آرین در ابتدا با حداقل نیروی انسانی به فعالیت پرداخت اما طی سالهای بعدی با تکمیل سبد محصولات و گستردگی فعالیت های شرکت به کمک حضور در نمایشگاه های تخصصی در زمینه تصفیه آب ، استخر و تاسیسات و توسعه شبکه فروش در سراسر کشور به تعداد همکاران در میراب آرین افزوده شد و امروز با بیش از ۵۰ نفر نیروی انسانی کارا و تلاشگر از جمله کارآفرینان صنعت تاسیسات به شمار میرود.
ما با شعار” استخر و اسپا ایرانی همسو با کلاس جهانی” همواره به نشر دانش تخصصی در صنعت استخر و اسپا کمک کرده و علاوه بر تولید و تامین محصولاتی متمایز و منطبق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا به بازارهای جهانی می اندیشیم.

از سال ۹۱ میراب آرین با هدف تخصص گرایی و با رویکرد تامین تجهیزات استخر، سونا و جکوزی سبد کالای خود را گسترش داد و شبکه ی فروش گسترده ای را در سراسر ایران به همراه نمایندگانی حرفه ای ایجاد کرد. با تلاش های شبانه روزی تیم، تدوین استراتژی مناسب در صنعت و پاسخ دهی به نیازهای بازار لوله و اتصالات فشار قوی و همچنین تجهیزات استخر، سونا و جکوزی ، میراب آرین شاهد رشد و توسعه روزافزون در بازار ایران بود. در ادامه میراب آرین توانست با همکاری و مشارکت با شرکت های بزرگ در صنعت آب و فاضلاب از جمله شرکت زلال ایران ( پروژه تصفیه خانه یزد) ، شرکت سازه سازان ( تصفیه خانه خرمشهر-آبادان)، شرکت فرآیند کاو( تصفیه خانه پردیس )، پارک های آبی مشهد، اُپارک تهران ، شرکت نفت و باشگاه انقلاب تهران گام های محکمی در جهت اهداف خود بردارد . شرکت میراب آرین بنیان گذار سیستم های لوله کشی فشارقویUPVC در صنعت استخر بوده و بسیاری از پارک های آبی و پروژه های استخری کوچک و بزرگ توسط این شرکت تامین و تجهیز گردید. امروز با داشتن نمایندگی از ۱۲ برند برتر دنیا و برندهای داخلی خود در زمینه ی لوله و اتصالات، شیرآلات و تجهیزات استخر، سونا و جکوزی آمادگی خود را در جهت تامین کالاهای مورد نظر اعلام می دارد. میراب آرین پیرو رسالت بنیان گذاران خود، همواره داشتن اعتبار در بین فعالان صنعت و اعتماد متقابل بین شرکای تجاری و نمایندگان خود را ثروت خود می داند.