لول رگولاتور استخر برند MEGA POOL

لول رگولاتور استخر MEGA POOL

به منظور عملکرد صحیح سیستم فیلتراسیون، سطح آب استخر باید همواره در میانه‌ی قاب ورودی اسکیمر باشد. عواملی مثل تبخیر سطحی، جارو کردن استخر، بکواش فیلتر و ورود و خروج شناگران، باعث کم شدن آب استخر می‌شود. اگر سطح آب، پایین‌تر از حد معمول باشد، هوا وارد سیستم فیلتراسیون می‌شود و به پمپ آسیب وارد می‌کند. در مقابل، ممکن است بارش شدید باران باعث شود که آب استخر به بالاتر از سطح مجاز برسد. در این صورت، اسکیمر نمی‌تواند آلودگی‌های شناور روی آب را به دام بیندازد.

نصب لول رگولاتور باعث می‌شود که آب استخر همواره در سطح ایده‌آل باشد و از هدررفت آب و آسیب احتمالی به پمپ جلوگیری شود. در صورت عدم استفاده از لول رگولاتور استخر، باید همواره سطح آب استخر را تحت نظر داشته باشید و در صورت لزوم، زمانی را برای پر کردن استخر تا سطح مجاز صرف کنید.
بیشتر لول رگولاتورهای اتوماتیک روی لبه‌ی استخر شما نصب شده و به شلنگ آب متصل می‌شوند. در داخل محفظه، یک شناور وجود دارد که سطح آب استخر را کنترل می‌کند. هنگامی که سطح آب استخر به پایین تر از سطح مجاز برسد، لول رگولاتور به طور خودکار به استخر، آب اضافه می‌کند. با رسیدن آب به سطح تنظیم شده، منبع آب به طور خودکار قطع می‌شود.

هنگام انتخاب لول رگولاتور استخر، حتماً به دنبال  محصولی باشید که از متریال مقاوم ساخته شده باشد و بتواند در برابر مواد شیمیایی استخری، اشعه‌ی فرابنفش و استفاده‌ی مداوم، مقاومت کند. محل اتصال شلنگ به تنظیم کننده باید ایمن و ضد‌نشت باشد. برای عملکرد بهتر، محصولی را انتخاب کنید که دارای تنظیم کننده فشار آب باشد تا از نشت و شکستگی احتمالی جلوگیری شود. شناور لول رگولاتور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اتصالی که شناور را به شیر متصل می‌کند باید محکم باشد و حرکت روان شناور را امکان پذیر سازد. در غیر این صورت، واحد به خوبی عمل نکرده و استخر را بیش از حد نیاز یا کمتر از میزان تنظیم شده، پر می‌کند.

مزایای لول رگولاتور MEGA POOL

  • نصب آسان
  • ساخته شده از ABS مقاوم در برابر UV
  • قابلیت اتصال مستقیم به استخر یا اتصال به اسکیمر
  • مجهز به شناور جهت تنظیم خودکار سطح آب استخر
  • عملکرد مناسب در فشار آب ورودی (۱-۶ بار)
  • با قابلیت نصب در مخفی سرامیک خور مگاپول
  • جلوگیری از خشک کار کردن پمپ در اثر پایین آمدن سطح آب استخر
  • درب مقاوم با تنوع رنگ (در ۴ رنگ سفید، مشکی، آبی روشن و آبی تیره)

مشخصات فنی لول رگولاتور مگاپول

حجم (متر مکعب)وزن (کیلوگرم)

سایز اتصال ورودی آب

(اینچ)

سایز اتصال ورودی به استخر

(اینچ)

۰/۰۱۷۱/۶۱/۲۱-۱/۲

 

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!