کلرزن خطی استخر IML

کلرزن خطی بزرگ استخر IML اسپانیا

دستگاه کلرزن خطی استخر، یکی از محصولات کمپانی IML اسپانیا است که برای گندزدایی آب استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قرار دادن قرص کلر در کلرزن خطی استخر IML، موثرترین روش برای افزودن ماده‌ی گندزدای کلر به آب استخر و جکوزی به شمار می‌رود چرا که این دستگاه مقدار تعیین شده‌ای از کلر را در فواصل زمانی معین به آب اضافه می‌کند.

کاربر می‌تواند با استفاده از شیر تنظیمی که بر روی بدنه‌ی دستگاه تعبیه شده است، میزان تزریق کلر را کم یا زیاد کند. به این ترتیب، سطح کلر آب استخر، همواره در سطح مجاز حفظ می‌شود. حداکثر میزان تزریق کلر توسط کلرزن خطی IML، سی و پنج گرم در ساعت است. کلرزن خطی استخر IML همچنین دارای شیر جهت تخلیه ذرات باقیمانده از محفظه است.

کلرزن خطی استخر IML در دو مدل inline و offline طراحی شده‌ است. کلرزن خطی inline، مستقیماً در خط دهش سیستم و بعد از تجهیزات تصفیه و گرمایشی (درست قبل از ورود آب به استخر یا جکوزی) نصب می‌شود. لوله‌های ورودی و خروجی کلرزن خطی inline به صورت مهره ماسوره‌ای در سایز ۱/۲-۱ اینچ است. نصب کلرزن inline، مستلزم در نظر گرفتن یک مسیر بای پاس است تا در صورت خرابی کلرزن خطی یا در زمان تعمیرات، سیکل گردش آب استخر یا جکوزی دچار مشکل نشده و متوقف نشود.

کلرزن خطی offline توسط شلنگ پلاستیکی به خط دهش متصل می‌شود. محل اتصال ورودی کلرزن، قبل از فیلتر و محل اتصال خروجی آن، بعد از تجهیزات گرمایشی است. این نوع کلرزن، نیازی به مسیر بای پاس ندارد.

ویژگی‌های کلرزن خطی استخر IML

  • کلرزن خطی جهت گندزدایی آب استخر و جکوزی
  • دارای شیر جهت تخلیه ذرات باقیمانده محفظه
  • قابلیت تنظیم میزان تزریق کلر (حداکثر ۳۵ گرم در ساعت)

مشخصات فنی کلرزن خطی بزرگ استخر:

مدل

ارتفاع (mm)ظرفیت (kg)سایز اتصال
PS-7018-G4503/5

“1-1/2

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!