کلرزن خطی استخر IML

کلرزن خطی بزرگ استخر برند IML اسپانیا

دستگاه کلرزن خطی استخر، یکی از محصولات کمپانی IML اسپانیا است که برای گندزدایی آب استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می گیرد. قرار دادن قرص کلر در کلرزن خطی استخر IML، موثرترین روش برای افزودن ماده ی گندزدای کلر به آب استخر و جکوزی به شمار می رود چرا که مقدار تعیین شده ای از کلر را در فواصل زمانی معین به آب اضافه می کند. روی بدنه دستگاه، یک شیر تنظیم میزان کلر تزریقی به آب وجود دارد و می توان با کم و یا زیاد کردن میزان تزریق، سطح کلر آب را همواره در سطح مجاز حفظ کرد. حداکثر میزان تزریق کلر توسط کلرزن خطی ۱ML، ۳۵ گرم در ساعت است. این کلرزن خطی استخر IML همچنین دارای شیر جهت تخلیه ذرات باقیمانده از محفظه است.

کلرزن خطی استخر IML در دو مدل inline و offline طراحی شده است. کلرزن خطی inline، مستقیماً در خط دهش سیستم و بعد از تجهزات تصفیه و گرمایشی (درست قبل از ورود آب به استخر یا جکوزی) نصب می شود. لوله های ورودی و خروجی کلرزن خطی inline به صورت مهره ماسوره ای در سایز “۲/۱ ۱ اینچ است. نصب کلرزن inline، مستلزم در نظر گرفتن یک مسیر بای پاس است تا در صورت خرابی کلرزن خطی یا در زمان تعمیرات، سیکل گردش آب استخر یا جکوزی دچار مشکل نشده و متوقف نشود.

کلرزن خطی offline توسط شلنگ پلاستیکی به خط دهش متصل می شود. محل اتصال ورودی کلرزن، قبل از فیلتر و محل اتصال خروجی آن، بعد از تجهیزات گرمایشی است. این نوع کلرزن، نیازی به مسیر بای پس ندارد.

ویژگی های کلرزن خطی استخر IML

  • کلرزن خطی جهت گندزدایی آب استخر و جکوزی
  • دارای شیر جهت تخلیه ذرات باقیمانده محفظه
  • قابلیت تنظیم میزان تزریق کلر (حداکثر ۳۵ گرم در ساعت)

مشخصات فنی

مدل

ارتفاع (mm)ظرفیت (kg)سایز اتصال
PS-7018-G4503/5

“11/2

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

fa_IRPersian

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!