تجهیزات استخر MEGA POOL

MEGA POOL

شرکت میراب آرین، یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در بازار تجهیزات و لوازم جانبی استخر و جکوزی است. این شرکت، ضمن ارائه‌ی مشاوره به پروژه‌های ساخت استخرهای خصوصی، استخرهای عمومی (در هتل‌ها، بیمارستان‌ها و مجموعه‌های ورزشی) و پارک‌های آبی، تجهیزات و لوازم جانبی مورد نیاز چنین پروژه‌هایی را از محصولات معتبرترین برندهای اروپایی و برند ایرانی MEGA POOL تامین می‌کند. آن دسته از صاحبان استخرهای خصوصی و عمومی که به دنبال تعویض و بروزرسانی تجهیزات و لوازم استخر و جکوزی خود هستند نیز برای گرفتن مشاوره‌ی تخصصی و خرید تجهیزات به میراب آرین مراجعه می‌کنند.

برند MEGAPOOL در سال ۱۳۹۷ و با تکیه بر تجربه، تخصص و نوآوری متولد شد. محصولات این برند، ثمره‌ی سالها تجربه در زمینه‌ی واردات و توزیع محصولات برترین برندهای اروپایی صنعت استخر و جکوزی، تامین نیاز پروژه‌های بزرگ و کوچک از این محصولات وارداتی، سرمایه‌گذاری بر تحقیق و توسعه، نیازسنجی دقیق بازار و همکاری با نیروهای حرفه‌ای و باانگیزه هستند.
در طراحی و تولید محصولات مگاپول، از دانش به روز مهندسان ایرانی و تجربه‌ی فعالان صنعت استخر و جکوزی بهره برده‌ایم تا محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی را به مشتریان عرضه کنیم. در حال حاضر، برند مگاپول توانسته است با ارائه‌ی سبد کاملی از محصولات باکیفیت، جایگاه خود را در بازار داخلی تجهیزات استخر و جکوزی نهادینه کند و به بازارهای جهانی بیاندیشد.

تنوع محصولات MEGAPOOL

“محصولات برند ایرانی MEGAPOOL، شامل انواع تجهیزات و لوازم جانبی استخر و جکوزی هستند”.

تجهیزات استخر و جکوزی MEGAPOOL

سبد محصولات مگاپول، شامل تجهیزات سیستم فیلتراسیون استخرها و جکوزی‌هاست؛ از جمله: پمپ تصفیه که آب را از سیستم فیلتراسیون عبور می‌دهد تا فرآیندهای تصفیه، گرمایش و گندزدایی آب انجام شود و فیلتر شنی مگاپول که با جداسازی ذرات معلق از آب استخر و جکوزی، باعث شفافیت آب می‌شود. این برند همچنین سیلیس شیشه‌ای فیلتر شنی MEGA POOL را عرضه می‌کند که به عنوان جایگزینی برای سیلیس شنی فیلتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث بهبود کیفیت فیلتراسیون، بهداشت فیلتر و شفافیت آب می‌شود. از دیگر محصولات این برند می‌توان به مبدل حرارتی برای گرمایش آب استخر و جکوزی اشاره کرد که دستگاهی کوچک و جمع و جور است و آب را به روشی ساده و به صرفه گرم می‌کند.

لوازم جانبی استخر و جکوزی MEGAPOOL

مگاپول، با تولید و عرضه‌ی انواع لوازم جانبی، به شما کمک می‌کند که استخر و جکوزی خود را به محلی بهداشتی، امن و جذاب برای شنا تبدیل کنید. از جمله‌ی این لوازم می‌توان به اسکیمر اشاره کرد که در بالای دیواره‌ی استخر نصب می‌شود و نقش مهمی در فیلتراسیون آب سطحی استخر دارد. این برند همچنین انواع روکش استخر (روکش خورشیدی و روکش ایمنی) را به مشتریان عرضه می‌کند. این روکش‌ها، جلوی ورود آلودگی‌ها به آب را می‌گیرند و به عنوان مانعی در برابر تبخیر سطحی، به جلوگیری از هدرفت گرما و مواد شیمیایی آب کمک می‌کنند. دستگاه جمع‌کننده نیز به منظور سهولت در جمع کردن و نگهداری از روکش خورشیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
یکی دیگر از محصولات مگاپول، نردبان استخری است که یکی از لوازم ضروری استخرهای شنا به شمار می‌رود و باعث ایمنی و راحتی شناگران در هنگام ورود به استخر و خروج از آن می‌شود. انواع آبنمای استخری نیز از دیگر محصولات مگاپول هستند که علاوه بر زیبایی، به هوادهی استخر نیز کمک می‌کنند و آب استخر را خنک نگه می‌دارند. چراغ‌های استخری مگاپول از نوع LED هستند. این چراغ‌ها، امکان شنا در طول شب را برای شما فراهم می‌کنند، موجب افزایش ایمنی افراد در محوطه‌ی استخر می‌شوند و با تولید نور رنگی، حال و هوای تازه‌ای به استخر شما می‌دهند.

پکیج‌های MEGAPOOL

برند مگاپول، دو پکیج ویژه را به مشتریان عزیز عرضه می‌کند:
پکیج جارو دستی: این پکیج، شامل یک پمپ، یک گاری برای سهولت در حمل پمپ و لوازمی همچون سر جارو، دسته جاروی تلسکوپی و شیر خرطومی می‌شود و برای جمع‌آوری آلودگی‌ها و گل و لای از کف استخر به کار می‌رود.
پکیج تصفیه خانه MEGAPOOL BOX: این پکیج، در واقع محفظه‌ای به همراه تجهیزات است که به صورت روکار یا توکار نصب می‌شود و در پروژه‌هایی با بودجه‌ی پایین یا در شرایطی که با کمبود فضا مواجه هستیم، به عنوان جایگزینی برای تصفیه خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجهیزات نصب شده در پکیج‌های سری BASIC، شامل پمپ تصفیه، فیلتر شنی، مبدل حرارتی و کلرزن خطی به همراه تابلو برق و متعلقات برقی و لوله، اتصالات و شیرآلات است. پکیج‌های سری PLUS نیز شامل همین تجهیزات می‌شوند اما تجهیزات گندزدایی و گرمایشی پکیج‌های این سری، به انتخاب مشتری هستند.

ویژگی‌های محصولات MEGAPOOL

– مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی، اشعه‌ی UV و تغییرات آب و هوایی:

از آنجا که آب استخر و جکوزی، حاوی مواد گندزدا (مانند کلر) و سایر مواد شیمیایی است، بدنه و آن دسته از اجزای تجهیزات و لوازم جانبی مگاپول که در تماس با آب هستند، از متریال مقاوم در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی شیمیایی ساخته شده‌اند. به علاوه، تجهیزات و لوازمی که در فضای باز قرار می‌گیرند در مقابل اشعه‌ی UV و تغییرات آب و هوایی از مقاومت بالایی برخوردار هستند.
– استحکام و دوام:
در ساخت بدنه و اجزای اصلی تجهیزات و لوازم جانبی مگاپول، از انواع ترموپلاستیک‌ها از جمله پلی کربنات، پلی اورتان و ABS و آلیاژهای فلزی همچون برنز، استنلس استیل و چدن استفاده شده است. از این رو، این محصولات از مقاومت و استحکام بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردارند و طول عمر بالا و دوام آنها تضمین شده است.
– نصب و نگهداری آسان:
پمپ، فیلتر و مبدل حرارتی MEGAPOOL، به آسانی و با استفاده از اتصالات چسبی یا رزوه‌ای UPVC در سیستم فیلتراسیون نصب می‌شوند و بدین ترتیب، جداسازی آنها به منظور امور تعمیر و نگهداری نیز به سهولت امکان‌پذیر است. علاوه بر این، سهولت در امور تعمیر و نگهداری نیز از جمله مواردی است که توجه ویژه‌ای به آن اختصاص داده شده است.
به عنوان مثال، درِ فیلترهای شنی مگاپول سری XA از نوعی ترموپلاستیک شفاف ساخته شده است تا بازدید فرآیند فیلتراسیون و تشخیص زمان بکواش به سهولت صورت پذیرد. همچنین از آنجا که اسید شویی مبدل به منظور حذف رسوبات، تاثیر به سزایی در عملکرد دستگاه دارد، مبدل‌های حرارتی مگاپول، به صورت فلنچی طراحی شده‌اند تا بتوان به آسانی و با باز کردن چند پیچ و مهره، پوسته و کویل مبدل را به منظور حذف رسوبات، شستشو داد. پمپ‌های مگاپول نیز مجهز به سبد استرینر هستند که آلودگی‌های خط مکش را در خود به دام می‌اندازد و مانع از ورود آنها به محفظه‌ی پمپ و مسدود شدن پروانه می‌شود. پیش فیلتر پمپ، مجهز به درب چدنی است و دسترسی به سبد استرینر برای بررسی و تمیز کردن آن به آسانی امکان پذیر است.

چرا برند ایرانی MEGAPOOL را انتخاب کنیم؟

بیش از ده سال است که میراب آرین در زمینه‌ی تامین تجهیزات و لوازم جانبی استخر و جکوزی فعالیت می‌کند. این شرکت، موفق شده است که از طریق واردات و توزیع انحصاری تجهیزات و لوازم جانبی از معتبرترین برندهای اروپایی، تولید محصولاتی متمایز و منطبق با استانداردهای اروپایی با برند MEGAPOOL و ارائه مشاوره تخصصي و خدمات فنی پس از فروش، پاسخگوی نیازهای بازار استخر و جکوزی در تمامی سطوح باشد و به نامی آشنا و معتبر در میان مجریان و فعالان صنعت استخر و جکوزی تبدیل شود.
میراب آرین، محصولاتی نوآورانه، باکیفیت و متناسب با نیاز مشتریان را با نام تجاری MEGA POOL به بازار عرضه می‌کند. محصولات مگاپول که با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و تجربه‌ی متخصصان صنعت استخر و جکوزی، طراحی شده‌اند، مورد کنترل کیفی دقیق قرار می‌گیرند و به طور مداوم و بر اساس بازخوردهای مجریان و مشتریان، بازنگری می‌شوند تا کیفیت و کارایی آنها، روز به روز بهبود پیدا کند.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

ویدئوهای کاربردی مرتبط