زیباترین استخر خصوصی سال 2016 ​​

زیباترین استخر خصوصی در سال 2016 ​​
  • معمار: آبراهام جان
  • موقعیت: هند، کاندالا

زیباترین استخر خصوصی سال 2016 ​​استراحتگاه فصل باران می باشد که بر اساس شرایط منطقه طراحی شده است : حیاط های همیشه سبز و پنجره های سقفی که مرزهای فضای داخل و خارج را محو می کند.

این ویلا بر روی تپه های زیبای خاندالا، خارج از بمبئی واقع شده و بخشی از یک مجتمع با 21 ویلا به همراه یک مرکز تجمع می باشد که بر روی بستر آب طراحی شده و به آن جلوه ی استراحتگاه می دهد. این ویلاهای ویژه و بزرگ، دارای استخر شنای خصوصی و باغچه های همیشه سبز هستند.

آلن آبراهام از طراحان کمپانی آبراهام جان، با توجه به فضای باز و حفظ حریم خصوصی، خانه ها را از هم جدا کرد. طراحی زیبا، مانا و سبز که در آن منظره و نورپردازی، متفاوت است.

اتاق نهارخوری در طول استخر خصوصی، مانند یک جزیره، معلق است. درخت موجود در فضای اتاق، جلوه ی خاص و بی نظیری به فضای اتاق نهارخوری می دهد و می توانید از نزدیکی به آب و گیاهان سبز لذت ببرید.

این یک استراحتگاه ایده آل در تپه ها است. این ویلا مطابق با شرایط منطقه طراحی شده است. سقف های شیب دار برای مقاومت در برابر باران های شدید موسمی طراحی شده است.

با این خانه می توانید طبیعت را تجربه کنید. مرزهای فضای داخلی و بیرونی، با باز شدن اتاق به تراس یا باغ از بین می روند. سکوهای فضای باز و چشم انداز باغ، به عنوان مناطق سرگرم کننده به کار می روند.

زیباترین استخر خصوصی در سال 2016 ​​ زیباترین استخر خصوصی در سال 2016 ​​

 

نظرات
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید