روکش استخر MEGA POOL

روکش‌ استخر پلی اتیلن MEGAPOOL

روکش‌ استخر پلی اتیلن MEGAPOOL، در برابر رطوبت، فرسایش، اشعه ی فرابنفش خورشید و مواد شیمیایی استخر، مقاوم بوده و آنتی باکتریال است. از آنجا که این روکشها از پلیمر حبابدار تولید شده اند، به خوبی روی آب استخر شناور می مانند. علاوه بر این، حباب های روکش‌، همچون ذره بین عمل کرده و با جذب نور خورشید، استخر شما را تا حدی گرم می کنند. قطر حبابهای روکش مگاپول، ۱۳ میلی متر است. این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که هرچه حبابهای روکش بزرگتر باشند، هوای بیشتری درون آنها ذخیره می‌شود و سطح بیشتری از آب استخر با حبابها در تماس قرار می گیرد. به همین دلیل است که روکشهای مگاپول، نسبت به محصولات مشابه، گرمای آب را بهتر حفظ کرده و بهتر روی آب شناور می مانند.

روکش استخر پلی اتیلن MEGAPOOL، جلوی ورود زباله، شاخه و برگ درختان، حشرات مرده، فضولات پرندگان و مواردی از این دست به آب را می گیرد. بدین ترتیب از رشد جلبک و لکه شدن کاسه استخر جلوگیری شده و مدت زمانی که به تمیز کردن استخر اختصاص می دهید، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

تبخیر سطحی آب استخر، اصلی ترین منبع هدررفت آب در استخرهای شنا به شمار می رود. این در حالی است که می‌توان با نصب روکش روی استخر، تبخیر آب را تا ۹۵ درصد کاهش داد. علاوه بر این، روکش استخر با جلوگیری از تبخیر، گرمای آب استخر را حفظ کرده و از هدررفت مواد شیمیایی استخری نیز جلوگیری می کند. تخمین زده شده که استفاده از روکش خورشیدی می تواند هزینه های استخر شما را به میزان ۵۰ تا ۷۰ درصد کاهش دهد.

برای نصب این مدل روکش استخر، فقط کافی است که آن را از سمت لایه ی حبابدار روی استخر پهن کنید. به منظور سهولت در جمع کردن این روکش ها و نگهداری از آنها نیز می توانید از دستگاه های جمع کننده ی دستی یا اتوماتیک روکش استفاده کنید. برند مگاپول، دو مدل جمع کننده ی دستی تمام استیل را به بازار عرضه می کند که به صورت ثابت و متحرک قابل نصب هستند.

“روکش استخر پلی اتیلن MEGA POOL” با ۱۸ ماه گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش مادام العمر عرضه می شود.

ویژگی های روکش استخر MEGAPOOL:

  • روکش از جنس پلی اتیلن (polyethylene) با قطر حباب ۱۳ میلی متر
  • آنتی UV (اشعه فرابنفش خوشید) و آنتی باکتریال
  • مقاوم در برابر انواع مواد شیمیایی موجود در آب استخر
  • بهره گیری از پلیمر حباب دار جهت شناور ماندن روکش روی سطح آب
  • محافظ مناسب جهت جلوگیری از ورود آشغال به آب استخر
  • قابل نصب بر روی دستگاه های جمع کننده اتوماتیک و دستی
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

ویدئوهای کاربردی مرتبط

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!