فیلتر پلی اتیلنی

فیلتر شنی پلی اتیلن AQUAX ترکیه

‌فیلترهای شنی پلی اتیلن ECOSTAR، محصولی از برند AQUAX ترکیه هستند. بدنه‌ی این فیلترها از HDPE (پلی اتیلن سنگین) ساخته شده است. مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی استخری و شرایط جوی (از جمله اشعه‌ی UV خورشید)، HDPE را به متریالی مناسب برای مخزن فیلترهای تصفیه‌ی استخر و جکوزی تبدیل کرده است.

این فیلترهای تصفیه‌ی استخر و جکوزی، از نوع شیر از بغل هستند. در چنین فیلترهایی، دسترسی به داخل فیلتر (به طور مثال برای اضافه کردن سیلیس به فیلتر یا تعویض لوله‌ی عمودی و نازل‌ها) از قسمت بالای مخزن و از طریق درپوش آن امکان‌پذیر است. این ویژگی، منجر به سهولت و سرعت در امور مرتبط به تعمیر فیلتر و نگهداری از آن می‌شود چراکه به منظور دسترسی به داخل فیلتر، دیگر نیازی به جداسازی شیر چندراهه و لوله‌های متصل به آن وجود ندارد. درپوش شفاف فیلترهای شنی سری ECOSTAR، مجهز به مجموعه‌ای از پیچ‌های فلکه‌ای می‌باشد. قسمت پلاستیکی این پیچ‌ها، مانند دستگیره عمل می‌کند و باز و بسته کردن درپوش فیلتر را آسان می‌سازد.

فیلترهای شنی پلی اتیلن AQUAX، مجهز به شیر شش‌راهه‌ی اروپایی هستند. شیر فیلتر در بیشتر موارد روی حالت filter قرار داده می‌شود تا با هدایت آب استخر به داخل مخزن و عبور آن از بستر سیلیس فیلتر، عملیات تصفیه‌ی آب استخر و جکوزی انجام شود. علاوه بر این، می‌توانیم با توجه به نیاز سیستم، شیر چندراهه را روی یکی دیگر از حالت‌های شش‌گانه (backwash، rinse، recirculation، waste و closed) قرار دهیم و عملیات مختلفی (از جمله بازگردش آب، بکواش فیلتر و آبکشی پس از آن، پایین آوردن سطح آب استخر و بستن ورودی فیلتر و …) را به انجام برسانیم.

از دیگر امکانات این محصول، می‌توان به گیج فشار (به منظور تعیین زمان مناسب برای بکواش) و خروجی مخصوصی در قسمت پایین مخزن برای تخلیه‌ی آب فیلتر (به منظور آماده سازی آن برای فصول سرد سال و سایر امور مربوط به تعمیر و نگهداری) اشاره نمود.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX ترکیه سری ECOSTAR، در سایزهای مختلف (از قطر ۴۲۰ تا ۶۲۰ میلی‌متر) با دبی ۹ تا ۱۵ متر مکعب در ساعت و حداکثر فشار کاری ۵/۲ بار موجود است و با یک سال گارانتی میراب آرین عرضه می‌شود.

ویژگی‌های فیلتر شنی پلی اتیلن AQUAX ترکیه، سری ECOSTAR

  • شیر از بغل
  • جنس بدنه از پلی اتیلن فشرده (HDPE)
  • مجهز به شیر ۶ راهه اروپایی
  • موجود در سایزهای ۴۲۰ تا ۶۲۰ میلی‌متر
  • مناسب جهت فیلتراسیون آب استخر و جکوزی
  • حداکثر فشار کاری ۵/۲ بار
  • ۱ سال گارانتی میراب آرین

مشخصات فنی

مدلسیلیس (kg)دبیاتصالات (mm)
(m3/h)gpm
PLS0420409D50420
PLS05006010D50500
PLS062012015D50620
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!