کلرزن شناور سفینه ای KOKIDO

کلرزن شناور سفینه‌ای KOKIDO

کلرزن شناور سفینه‌ای استخر، محصولی از برند Kokido است. این محصول در دو اندازه عرضه می‌شود: کلرزن شناور سفینه‌ای بزرگ (کد K027) که ظرفیت ۵ قرص کلر ۷۵ میلی متری (۳ اینچی) را دارد و کلرزن شناور سفینه‌ای کوچک  که تا ۸ قرص کلر ۳۸ میلی متری (۱/۲-۱ اینچی) را در خود جای می‌دهد. درب کلرزن شناور استخر KOKIDO به صورت پیچی باز و بسته می‌شود و امکان تنظیم میزان تزریق کلر نیز از طریق انتخاب یکی از دریچه‌هایی که در قسمت پایین محصول قرار گرفته‌اند، وجود دارد.

استفاده از کلرزن شناور، “یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای گندزدایی آب استخرهای شنا به شمار می‌رود”. فقط کافی است که درب کلر زن را باز کنید، قرص کلر را داخل کلرزن قرار دهید، میزان تزریق کلر را تنظیم کنید و بعد از بستن درب کلرزن، آن را در آب رها کنید. با شناور شدن کلرزن روی آب، قرص‌های کلر به تدریج در آب حل می‌شوند و کلر را به آب استخر اضافه می‌کنند. توصیه می‌شود هنگامی که شناگران در آب هستند، کلرزن را از آب خارج کنید.

کلرزن‌های شناور استخر KOKIDO معمولا جهت افزودن کلر به آب استخرهایی به کار می‌روند که یا سیستم لوله کشی ندارند و یا فاقد تجهیزات گندزدایی (همچون کلرزن خطی یا کلرزن نمکی) هستند. این کلرزن‌ها، به ویژه برای جکوزی‌ها و حوضچه‌های آب سرد مناسب هستند. لازم به ذکر است که سطح کلر آزاد آب استخر باید همواره در محدوده‌ی ۱ تا ppm 3 باشد تا بهداشت و سلامت آب استخر حفظ شده و از بروز مشکلاتی همچون سبز شدن آب استخر بر اثر رشد جلبک جلوگیری شود.

یک سال گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!