گریل پلی پروپیلن استخر پیمتاش ترکیه

گریل PP استخر پیمتاش ترکیه

سیکل تصفیه در استخرهای عمومی و بزرگ (مساحت بیش از ۱۵۰ متر مربع)، به صورت سرریز است. تصفیه‌ی آب در استخرها و جکوزی‌های سرریز، از طریق کانال‌های دور استخر انجام می‌شود. گریل استخر پیمتاش، محصولی است که به عنوان سرپوش کانال‌های سرریز در استخرهای شنا و جکوزی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صنایع غذایی و آشپزخانه‌های صنعتی نیز کاربرد دارد. کمپانی پیمتاش ترکیه، انواع گریل استخری را تولید می‌کند.

گریل‌های پلی پروپیلن پیمتاش، در مقابل اشعه‌ی فرابنفش خورشید، تغییرات جوی و مواد شیمیایی که برای گندزدایی آب استخر و نگهداری از آن مورد استفاده قرار می‌گیرند، مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند و دچار تغییر رنگ و پوسیدگی نمی‌شوند. عامل دیگری که پلی پروپیلن را به متریالی مناسب برای تولید گریل استخر پیمتاش تبدیل می‌کند، استحکام و مقاومت بالای آن در برابر فشار و ضربه است. در صورتی که به گریل استخر پیمتاش، فشار وارد شود، نمی‌شکند و بلافاصله به حالت اولیه‌ی خود باز می‌گردد. این ویژگی، منجر به سهولت در نصب آنها می‌شود و نقش مهمی در دوام محصول و ایمنی شناگران در محل کانال‌های سرریز دارد. این گریل‌ها، ضد لغزش هستند و از سر خوردن شناگران جلوگیری می‌کنند.

گریل‌های PP پیمتاش، ضد باکتری هستند و به آسانی تمیز می‌شوند. طراحی این گریل‌ها به صورتی است که آب سرریز، به سهولت و سرعت وارد کانال شده و هیچ خللی در سیکل تصفیه‌ی استخر و جکوزی ایجاد نشود. گریل‌های پیمتاش، به خوبی در‌ هم چفت می‌شوند و سطح کاملاً یکنواختی با محوطه‌ی استخر ایجاد می‌کنند. این امر، نقش مهمی در ایمنی شناگران دارد و نگرانی درمورد جدا شدن بخشی از “گریل کانال سرریز” بر اثر رفت و آمد شناگران و خطرات ناشی از آن را برطرف می‌سازد.

ویژگی‌های گریل PP پیمتاش ترکیه:

  • کیفیت، استحکام و دوام بالا
  • نصب آسان
  • ایمن و بهداشتی
  • ضد لغزش
  • مقاوم در برابر خوردگی (کلر و سایر مواد شیمیایی)
  • مقاوم در برای اشعه‌ی UV و تغییرات جوی

مشخصات فنی گریل استخر پیمتاش:

مدلعرض (mm)
گریل تک پین۱۴۵
۱۹۵
۲۴۵
گریل دو پین۲۹۵
گریل (Decorated Type)195
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!