فیلتر تصفیه استخر برند AQUAX ترکیه

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX، ساخت ترکیه می باشد. مخزن این فیلترها از جنس فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین است. از این رو، این فیلترهای شنی در برابر اشعه ی فرابنفش خورشید و تغییرات جوی از مقاومت بالایی برخوردارند و با انواع سیستم‌های گندزدایی و دمای بالای آب (تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد) سازگاری دارد.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX، از نوع شیر از بالا هستند. مزیت اصلی فیلترهای شیر از بالا در این است که نسبت به فیلترهای شیر از بغل، فضای کمتری را در تصفیه خانه اشغال می‌کند. فیلترهای AQUAX، مجهز به شیر شش راهه‌ی اروپایی هستند. می توان با چرخاندن دسته شیر و قرار دادن آن روی یکی از حالت های filter، backwash، rinse، recirculation، waste و closed، جریان آبی که از استخر پمپاژ می‌شود را هدایت کرد و بدین ترتیب، عملیات مختلفی را روی آب انجام داد.

یکی دیگر از مزایای این فیلترهای شنی این است که مجهز به شیر تخلیه هستند. از این رو، تخلیه ی آب مخزن فیلتر به منظور آماده سازی آن برای فصول سرد سال و سایر امور مربوط به تعمیر فیلتر و نگهداری از آن، به سهولت صورت می گیرد. از دیگر امکانات این فیلترها، می توان به گیج فشار و سایت گلس آنها اشاره کرد. فشار نرمال مخزن فیلتر حدود ۷/۰ بار است. هرگاه عددی که گیج فشار نشان می دهد، به میزان ۷/۰ بار نسبت به فشار نرمال افزایش پیدا کند، زمان بکواش فیلتر فرا رسیده است. برای بکواش فیلتر، باید پس از خاموش کردن پمپ تصفیه، شیر فیلتر را در حالت Backwash قرار دهیم. سپس، پمپ را روشن کرده و اجازه دهیم تا زمانی روشن بماند که آبی که از سایت گلاس می گذرد، شفافیت لازم را بدست آورد.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX ترکیه در سایزهای مختلف (از قطر ۴۵۰ تا ۹۵۰ میلی متر) با دبی ۸ تا ۳۰ متر مکعب در ساعت و حداکثر فشار کاری۵/ ۲ بار موجود هست و با ۵ سال گارانتی بدنه میراب آرین و ۱ سال گارانتی شیر عرضه می شوند.

ویژگی های فیلترشنی AQUAX ترکیه

  • جنس بدنه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین
  • مجهز به شیر ۶ راهه اروپایی با کیفیت
  • مجهز به شیر تخلیه، گیج فشار و سایت گلاس
  • موجود در سایزهای ۴۵۰ تا ۹۵۰ میلی متر
  • فشار کاری ۲/۵ بار

کاربردهای فیلتر تصفیه استخری AQUAX ترکیه

با توجه به تنوع در سایز و محدوده دبی های مختلف فیلترهای تصفیه استخری AQUAX، این فیلترها جهت تصفیه آب جکوزی ها، انواع استخرها و همچنین مجموعه های بزرگ آبی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل

ابعاد (mm)

سیلیس (kg)

سایز اتصالات (mm)

دبی

قطر

ارتفاع

M3/H

Gal/Min

AQT450

450

810

80

50

8

35

AQT500

500

910

90

10

44

AQT650

650

1010

140

15

66

AQT800

800

1200

325

63

22

97

AQT950

950

1200

530

30

132

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

fa_IRPersian

جهت دریافت کاتالوگ فرم زیر را پر کنید!