فیلتر تصفیه استخر برند AQUAX

فیلتر تصفیه استخر AQUAX ترکیه

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX، ساخت ترکیه است. مخزن این فیلتر‌های تصفیه استخر از جنس فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین می باشد. از این رو، این فیلترهای شنی در برابر اشعه‌ی فرابنفش خورشید و تغییرات جوی از مقاومت بالایی برخوردارند و با انواع سیستم‌های گندزدایی و دمای بالای آب (تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد) سازگاری دارند.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX، از نوع شیر از بالا هستند. مزیت اصلی فیلترهای شیر از بالا در این است که نسبت به فیلترهای شیر از بغل، فضای کمتری را در تصفیه خانه اشغال می‌کند. فیلترهای AQUAX، مجهز به شیر شش راهه‌ی اروپایی هستند. کاربر می‌تواند با چرخاندن دسته شیر و قرار دادن آن روی یکی از حالت های filter، backwash، rinse، recirculation، waste و closed، جریان آبی که از استخر پمپاژ می‌شود را هدایت کند و بدین ترتیب، عملیات مختلفی را روی آب انجام دهد.

یکی دیگر از مزایای این فیلترهای شنی این است که مجهز به شیر تخلیه هستند. از این رو، تخلیه‌ی آب مخزن فیلتر به منظور آماده سازی آن برای فصول سرد سال و سایر امور مربوط به تعمیر فیلتر و نگهداری از آن، به سهولت صورت می‌گیرد. از دیگر امکانات این فیلترها، می‌توان به گیج فشار و سایت گلس آنها اشاره کرد. فشار نرمال مخزن فیلتر حدود ۰/۷ بار است. هرگاه عددی که گیج فشار نشان می‌دهد، به میزان ۰/۷ بار نسبت به فشار نرمال افزایش پیدا کند، زمان بکواش فیلتر فرا رسیده‌ است. برای بکواش فیلتر، پمپ تصفیه را خاموش کنید و شیر فیلتر را در حالت Backwash قرار دهید. سپس، پمپ را راه‌اندازی کنید و اجازه دهید تا زمانی روشن بماند که آبی که از سایت گلاس می گذرد، شفافیت لازم را بدست آورد.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی AQUAX ترکیه در سایزهای مختلف (از قطر ۴۵۰ تا ۹۵۰ میلی متر) با دبی ۸ تا ۳۰ متر مکعب در ساعت و حداکثر فشار کاری ۲/۵ بار موجود است و با ۵ سال گارانتی بدنه میراب آرین و ۱ سال گارانتی شیر عرضه می‌شود.

ویژگی‌های فیلترشنی AQUAX ترکیه

  • جنس بدنه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین
  • مجهز به شیر ۶ راهه اروپایی با کیفیت
  • مجهز به شیر تخلیه، گیج فشار و سایت گلاس
  • موجود در سایزهای ۴۵۰ تا ۹۵۰ میلی متر
  • فشار کاری ۲/۵ بار

کاربردهای فیلتر تصفیه استخری AQUAX ترکیه

با توجه به تنوع در سایز و محدوده دبی‌های مختلف فیلترهای تصفیه استخری AQUAX، این فیلترها جهت تصفیه آب جکوزی‌ها، انواع استخرها و همچنین مجموعه‌های بزرگ آبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مدل

ابعاد (mm)

سیلیس (kg)

سایز اتصالات (mm)

دبی

قطر

ارتفاع

M3/H

Gal/Min

AQT450

450

810

80

50

8

35

AQT500

500

910

90

10

44

AQT650

650

1010

140

15

66

AQT800

800

1200

325

63

22

97

AQT950

950

1200

530

30

132

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

ویدئوهای کاربردی مرتبط

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!