شاسی پمپ تصفیه استخر برند MEGA POOL

شاسی پمپ تصفیه استخر MEGA POOL

به منظور افزایش دوام و طول عمر پمپ‌های تصفیه‌ی استخر و جکوزی، توصیه می‌شود آنها را روی شاسی نصب کنید تا در ارتفاعی از کف تصفیه‌ خانه قرار بگیرند. ممکن است بر اثر عواملی همچون بارش باران یا نشتی سیستم لوله‌کشی و تجهیزات، آب زیادی کف تصفیه‌ خانه جمع شود. پمپ، تنها وسیله‌ای برقی تصفیه‌ خانه‌ی استخر است که امکان نصب آن به صورت دیواری وجود ندارد و باید روی زمین قرار گیرد. از این رو، ضروری است که پمپ را روی شاسی نصب کنیم تا از ورود آب به پمپ و آسیب وارد شدن به الکتروموتور جلوگیری شود.

قرار دادن پمپ روی شاسی همچنین باعث می‌شود که از لرزش پمپ جلوگیری شود. بدین ترتیب، صدای ویبره مانندی که پمپ‌ها تولید می‌کنند، برطرف شده و از خارج شدن سیستم لوله‌کشی از حالت آب‌بند بر اثر ارتعاش پمپ نیز پیشگیری می‌شود.

شاسی‌های فلزی که برای پمپ‌های تصفیه مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای کاستی‌هایی هستند؛ شاسی‌های آهنی خیلی زود زنگ می‌زنند و اگر از متریال مقاومی همچون استنلس استیل استفاده کنیم، هزینه‌ی نهایی کار بسیار بالا می‌رود. شاسی پلیمری پمپ مگاپول، محصولی از جنس فایبرگلاس است که به عنوان جایگزینی برای شاسی‌های فلزی، طراحی و عرضه شده است و برای کلیه‌ی پمپ‌های تصفیه قابل استفاده می‌باشد.

از آنجا که سطح تصفیه‌ خانه معمولاً شیب کمی دارد، پایه‌های این شاسی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ارتفاع آنها تا ۵ سانتی‌متر قابل تنظیم باشد. بدین ترتیب، پمپ در سطحی کاملاً صاف و تراز قرار می‌گیرد و عملکرد و طول عمر آن بهبود پیدا می‌کند. علاوه بر این، امکان پیچ کردن پایه‌های شاسی به زمین وجود دارد.

ویژگی‌های شاسی پمپ MEGA POOL:

  • قابلیت استفاده برای تمامی پمپ‌های تصفیه
  • جنس بدنه از فایبر‌گلاس
  • قابلیت تنظیم ارتفاع هر پایه تا ۵ سانتی متر
  • قابل نصب بر روی سطوح شیب‌دار تصفیه خانه‌ها
  • امکان پیچ کردن پایه‌ها به زمین
  • موجود در دو رنگ زرد و مشکی

مشخصات فنی شاسی پمپ مگاپول:

مدل

ابعاد (cm)ارتفاع (cm)قابلیت رگلاژ (cm)

MPC-07

31×51

21

5

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!