جارو رباتیک ZODIAC

جارو رباتیک استخر ZODIAC سری MX9

جاروهای رباتیک هیدرولیک (تحت مکش) Zodiac مدل MX9 از طریق کانکشن جارو یا کانکشن اسکیمر به سیستم فیلتراسیون استخر متصل می‌شوند. بدین ترتیب، جارو رباتیک استخری ZODIAC می‌تواند کاسه‌ی استخر را با نیروی مکش پمپ تمیز کرده و آشغال‌ها را در سبد پیش فیلتر پمپ جمع‌آوری کند. این جاروها برای تمیز کردن کف و دیواره‌های انواع استخرهای توکار (بتنی و فایبرگلاس) در اشکال مختلف مناسب هستند.

“جاروهای رباتیک MX9” دارای سیستم مکش توربو هستند که شامل یک توربین قدرتمند و دو پروانه‌ی کناری است. این اجزا، هرگونه کثیفی و آشغال را به سمت دهانه‌ی دستگاه هدایت کرده و عملکرد فوق‌العاده کارآمد جارو را تضمین می‌کنند. این جاروها مجهز به فناوری برس سیکلونیک هستند: این برس‌ها به پروانه‌های دستگاه متصل شده‌اند و ضمن چرخش مداوم، به جدا کردن ذرات چسبیده به سطوح، از جمله جلبک‌های استخری که به کف و دیواره‌های استخر می‌چسبند، کمک می‌کنند.

به لطف سیستم جهت‌یابی X-Drive، جاروهای MX9، تمامی قسمت‌های استخر شما به طور روشمند پیمایش می‌کنند و صرف نظر از شکل استخر شما، کف و دیواره‌های استخر را به طور کامل پوشش می‌دهند. شلنگ خرطومی جارو، از نوع Twist Lock است تا اتصال آسان و ایمن آن به دستگاه امکان‌پذیر باشد. علاوه بر این، به منظور بهینه‌سازی عملکرد و طول عمر جاروهای رباتیک MX9، یک شیر کنترل جریان در این مدل جاروها تعبیه شده است که دبی جریان ورودی به دستگاه را به طور خودکار تنظیم می‌کند.

جاروهای رباتیک هیدرولیک Zodiac مدل MX9 برای استخرهای روکار و توکار تا ابعاد ۶ در ۱۲ متر کاربرد دارند. جارو رباتیک استخری ZODIAC با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش میراب آرین عرضه می‌شوند.

ویژگی‌های جاروی رباتیک هیدرولیک ZODIAC مدل MX9:

  • قابلیت اتصال به کانکشن جارو و یا کانکشن اسکیمر
  • قابلیت تمیز کردن کف و دیوار
  • دارای ۱ توربین و دو پروانه‌ی کناری
  • مناسب برای انواع سازه‌های استخر با اشکال و سطوح مختلف
  • طراحی منحصر به فرد جهت حفظ تعادل در حین کار
  • مناسب برای استخرهایی تا سایز ۶ در ۱۲ متر
  • ۲ سال گارانتی میراب آرین
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!