درب مخفی اسکیمر استخر برند MEGA POOL

درب مخفی اسکیمر استخر و لول رگولاتور MEGA POOL

اسکیمرهای استخری دارای دری هستند که در محوطه‌ی استخر قرار می‌گیرد و امکان دسترسی به داخل اسکیمر را فراهم می‌کند. از آنجا که اسکیمرهای نصب شده در استخرها اغلب به رنگ سفید هستند، درِ اسکیمر معمولاً با کاشی، سنگ یا سرامیک به کار رفته برای سطوح استخر، هماهنگی ندارد. با توجه به بافت درِ اسکیمر، این قسمت باید مرتباً با برس تمیز شود. البته با وجود برس‌کشی مداوم، درِ اسکیمر به مرور زمان و بر اثر عبور و مرور افراد، عملیات بنایی و تغییرات جوی، دچار تغییر رنگ می‌شود و ظاهر ناخوشایندی پیدا می‌کند. علاوه بر این، خطر گیر کردن پای شناگران به این قسمت و زمین خوردن آنها نیز وجود دارد.

به منظور رفع این دغدغه‌ها، درِ مخفی اسکیمر استخر به عنوان محصولی جایگزین مورد استفاده قرار می‌گیرد و سطحی کاملاً هم‌تراز، یکنواخت و هماهنگ با محوطه‌ی استخر ایجاد می‌کند.

این محصول از دو قطعه‌ی اصلی و یک درپوش کوچک تشکیل شده است. قطعه‌ی اول در واقع بخشی است که روی اسکیمر نصب می‌شود. قطعه‌ی دوم، شامل قابی است که کاشی، سنگ یا سرامیک مورد استفاده برای سطوح استخر در داخل آن کار گذاشته می‌شود و روی قطعه‌ی اول قرار می‌گیرد. برای دسترسی به داخل اسکیمر به منظور امور تعمیر و نگهداری (از جمله برای خالی کردن سبد اسکیمر یا اتصال شلنگ خرطومی جاروی استخری)، می‌توان این قاب را به راحتی و از محل حفره‌ی تعبیه شده در آن، خارج کرد. این حفره در مواقع عادی با درپوشی کوچک پوشانده می‌شود.

درِ مخفی اسکیمر استخر برای اسکیمرها و لول رگولاتورهای MEGA POOL و اسکیمرها و لول رگولاتورهای IML اسپانیا قابل استفاده است.

ویژگی‌های درب مخفی اسکیمر MEGA POOL

  • محصولی جایگزین برای درِ اسکیمر استخر
  • شامل دو قسمت اصلی و یک درپوش کوچک
  • ایجاد سطحی هم‌تراز و هماهنگ با محوطه‌ی استخر
  • دسترسی آسان به داخل اسکیمر به منظور امور تعمیر و نگهداری
  • مناسب برای اسکیمرها و لول رگولاتورهای MEGA POOL و IML
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!