جارو رباتیک استخر

جارو رباتیک استخر سری RE 4400 برند ZODIAC

جاروهای رباتیک برقی ZODIAC مدل RE 4400 IQ، از محصولات سری VOYAGER این برند فرانسوی هستند. جارو رباتیک استخر ZODIAC، مجهز به دو موتور قدرتمند و کیسه فیلتر با ظرفیت بالا می‌باشند و کاملاً مستقل از سیستم فیلتراسیون استخر عمل می‌کنند. جاروهای رباتیک RE 4400 IQ، دارای دو برنامه هستند: یک برنامه‌ی یک ساعت و نیمی فقط برای تمیز کردن کف و یک برنامه‌ی دو ساعت و نیمی برای تمیز کردن کف، دیواره‌ها و خط آب. کاربر می‌تواند متناسب با وضعیت استخر، جارو را روی یکی از این برنامه‌ها قرار دهد.

از نکات برجسته‌ی این جارو رباتیک استخر ZODIAC که آن را از محصولات مشابه متمایز می‌کند، می‌توان به تکنولوژی مکش سیکلونیک و برس‌های مارپیچی اشاره کرد: تکنولوژی مکش سیکلونیک با ایجاد جریان مداوم آب باعث می‌شود که ذرات گرد و غبار جمع‌آوری شده، همواره در حرکت باشند. به این ترتیب، این تکنولوژی از مسدود شدن کیسه فیلتر و کاهش قدرت مکش دستگاه جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که جارو بتواند در تمام مدت برنامه‌ی انتخاب شده، با حداکثر ظرفیت کار کند. برس‌های مارپیچی چرخان جارو نیز به جداسازی ذرات چسبیده به سطوح کمک می‌کنند.

سنسورهای تعبیه شده در “جاروهای رباتیک RE 4400 IQ”، باعث می‌شوند که دستگاه بتواند خود را با ابعاد و شکل استخر شما تطبیق دهد و کلیه‌ی قسمت‌های کاسه‌ی استخر را به صورتی هوشمندانه تمیز کند. این جاروها، مجهز به واترجت قدرتمندی هستند که پس از اتمام کار جارو، آن را از آب بیرون می‌کشد. ویژگی دیگر جاروهای RE 4400 IQ که منجر به سهولت در نگهداری از آنها می‌شود، درب شفافی است که در قسمت بالای دستگاه تعبیه شده است. این درب شفاف، امکان بررسی آسان وضعیت کیسه فیلتر را برای کاربر فراهم می‌کند تا هر زمان که کیسه پر شده بود، آن را خارج کرده و تخلیه نماید.

کنترل از راه دور جاروهای رباتیک RE 4400 IQ از طریق اپلیکیشن موبایل iAquaLink™، امکان‌پذیر است. این اپلیکیشن برای راه‌اندازی یا متوقف کردن دستگاه، انتخاب برنامه‌ی تمیز کردن و نظارت بر زمان کار و خطاهای احتمالی دستگاه کاربرد دارد. جاروهای رباتیک برقی Zodiac مدل RE 4400 IQ برای انواع استخرهای توکار (بتنی و فایبرگلاس) در اشکال مختلف تا ابعاد ۶ در ۱۲ متر مناسب هستند. جارو رباتیک استخر ZODIAC مدل ۴۴۰۰ با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش میراب آرین عرضه می‌شوند.

جارو رباتیک برقی ZODIAC مدل RE 4400 IQ:

  • دارای ۲ موتور قدرتمند
  • قابلیت تمیز کردن کف، دیواره و خط آب
  • قابل کنترل از طریق اپلیکیشن نصب شده بر روی موبایل
  • مناسب برای انواع سازه‌های استخر با اشکال و سطوح مختلف
  • خروج آسان جارو از استخر به کمک واترجت
  • جمع آوری ذرات به کمک مکش سیکلونیک
  • دارای فیلتر با ظرفیت بالا (۴ لیتری)
  • مجهز به کابل ۱۸ متری
  • مناسب برای استخرهایی تا سایز ۶ در ۱۲ متر
  • ۲ سال گارانتی میراب آرین
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!