جارو رباتیک استخر ZODIAC

جارو رباتیک استخر ZODIAC سری RE 4200

جاروهای رباتیک برقی ZODIAC مدل RE 4200، از محصولات سری VOYAGER این برند فرانسوی هستند. این جاروها دارای دو موتور قدرتمند و کیسه فیلتر با ظرفیت بالا می‌باشند و کاملاً مستقل از سیستم فیلتراسیون استخر عمل می‌کنند. جاروهای رباتیک RE 4200، دارای دو برنامه هستند: یک برنامه‌ی یک ساعت و نیمی فقط برای تمیز کردن کف و یک برنامه‌ی دو ساعت و نیمی برای تمیز کردن کف، دیواره‌ها و خط آب. کاربر می‌تواند متناسب با وضعیت استخر، جارو را روی یکی از این برنامه‌ها قرار دهد.

از ویژگی‌های جارو استخر ZODIAC می‌توان به برخورداری از تکنولوژی مکش سیکلونیک و برس‌های مارپیچی اشاره کرد: تکنولوژی مکش سیکلونیک با ایجاد جریان مداوم آب، باعث می‌شود که ذرات گرد و غبار جمع‌آوری شده، همواره در حرکت باشند. به این ترتیب، از مسدود شدن کیسه فیلتر و کاهش قدرت مکش دستگاه جلوگیری شده و جارو می‌تواند در تمام مدت برنامه‌ی انتخاب شده، با حداکثر ظرفیت به کار خود ادامه دهد. این جاروها دارای برس‌های مارپیچی چرخان هستند. این برس‌ها با جداسازی ذرات چسبیده به سطوح، نقش مهمی در جلوگیری از لکه شدن کاسه‌ی استخر و رشد جلبک‌های استخری بر روی کف و دیواره‌های استخر دارند.

سنسورهای تعبیه شده در “جاروهای رباتیک استخر RE 4200″، شکل و ابعاد استخر شما را تشخیص می‌دهند و باعث می‌شوند که این جاروها، کلیه‌ی قسمت‌های استخر را بدون نیاز به هدایت دستی، پوشش دهند. سهولت در نگهداری از جاروهای RE 4200 به دلیل برخورداری از درب شفاف نیز یکی دیگر از نکات مثبت این جاروها به شمار می‌رود. کاربر می‌تواند وضعیت کیسه فیلتر را از طریق این درب شفاف بررسی کند و در صورت لزوم، کیسه را خارج کرده و آن را تخلیه نماید.

جاروهای رباتیک برقی Zodiac مدل RE 4200 برای انواع استخرهای توکار (بتنی و فایبرگلاس) در اشکال مختلف تا ابعاد ۵ در ۱۰ متر مناسب هستند. جارو استخر ZODIAC مدل RE 4200 با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش میراب آرین عرضه می‌شوند.

جاروی رباتیک برقی ZODIAC مدل RE 4200:

  • دارای ۲ موتور قدرتمند
  • قابلیت تمیز کردن کف، دیواره و خط آب
  • مناسب برای انواع سازه‌های استخر با اشکال و سطوح مختلف
  • جمع آوری ذرات به کمک مکش سیکلونیک
  • دارای فیلتر با ظرفیت بالا (۴ لیتری)
  • مجهز به کابل ۱۵ متری
  • مناسب برای استخرهایی تا سایز ۵ در ۱۰ متر
  • ۲ سال گارانتی میراب آرین
دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!