فیلتر شنی استخر سری XA برند MEGAPOOL

فیلتر تصفیه استخر سری XA برند MEGAPOOL

فیلتر شنی استخر MEGAPOOL سری XA (Advanced) با الگوبرداری از محصولات برندهای معتبر اروپایی تولید شده اند. بدنه ی این فیلترهای تصفیه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین دو لایه است؛ متریالی مستحکم، بادوام و در عین حال سبک که با انواع سیستم گندزدایی آب استخر و جکوزی سازگاری دارند. فیلترهای فایبرگلاس برای سیستم هایی که دمای آب ورودی به فیلتر بالاست، مانند جکوزی ها، توصیه می شوند. به منظور تضمین آب بندی مادام العمر، لایه داخلی فیلتر با ژل کوت پوشانده شده است.

فیلتر شنی استخر MEGAPOOL سری XA از نوع شیر از بغل هستند. مزیت اصلی فیلترهای شنی شیر از بغل در این است که دسترسی به داخل مخزن فیلتر به منظور تعویض سیلیس یا سرویس قطعات فیلتر (مانند استندپایپ و نازل های آب جمع کن) از طریق درپوش فیلتر امکان پذیر می باشد. به عبارت دیگر، نیازی به جدا کردن شیر چند راهه ی فیلتر و لوله‌های متصل به آن برای دسترسی به داخل فیلتر به منظور امور تعمیر و نگهداری وجود ندارد. درب این فیلترها از نوعی ترموپلاستیک شفاف به نام پلی کربنات ساخته شده است. از این رو، بازدید فرآیند فیلتراسیون و تشخیص زمان بکواش به سهولت صورت می گیرد. درب فیلتر دارای ماهیچه های تقویتی بوده و مجهز به مهره برنجی برای نصب گیج فشار است.

این فیلترها، دارای آب پخش کن و ۱۲ نازل جمع کننده آب در کف فیلتر هستند. از این رو، آب ورودی به فیلتر بطور یکنواخت در سرتاسر بستر سیلیس فیلتر پخش می شود. پس از آنکه آب از سیلیس عبور کرد و ذرات معلق از آن جدا شدند، توسط نازل‌های موجود در کف فیلتر، جمع‌آوری شده و به استخر بازمی‌گردد.

فیلترهای تصفیه MEGAPOOL، مجهز به شیر چندراهه‌ی اروپایی از جنس ABS هستند و در کانکشن های فیلتر نیز از اتصالات UPVC اسپانیایی استفاده شده است. در قسمت پایین مخزن فیلتر، شیری تعبیه شده است تا تخلیه‌ی آب فیلتر به منظور تعویض سیلیس فیلتر، آماده‌سازی فیلتر برای فصل زمستان و سایر امور تعمیر و نگهداری به سهولت انجام گیرد. لوله هواگیری نیز جهت تخلیه هوای مخزن و افزایش کیفیت فیلتراسیون در این فیلترها تعبیه شده است.

فیلترهای تصفیه استخر و جکوزی MEGAPOOL سری XA با گارانتی ۲ ساله میراب آرین عرضه می شوند.

ویژگی ها و کاربردهای فیلتر تصفیه MEGAPOOL

  • جنس بدنه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین دولایه و ژل کوت داخلی
  • مجهز به شیر شش راهه اروپایی با کیفیت و رادمان فوق العاده
  • مجهز به درب شفاف و مقاوم از جنس پلی کربنات
  • همراه با نازل آب پخش کن
  • حداکثر فشار کاری ۲/۵ بار
  • استفاده از اتصالات UPVC اسپانیایی در کانکشن های فیلتر
  • مجهز به شیر تخلیه در قسمت پایین فیلتر
  • مجهز به لوله هواگیری جهت تخلیه هوای مخزن فیلتر
  • موجود در چهار رنگ زرد، نارنجی، سرمه ای و خاکستری

“فیلترهای شنی تصفیه استخر و جکوزی MEGAPOOL” سری XA در چهار مدل از قطر ۵۰۰ میلی متر (با دبی ۱۰ متر مکعب بر ساعت) تا ۹۵۰ میلی متر (با دبی ۳۵ متر مکعب بر ساعت) موجود بوده و بسته به اندازه و دبی، برای تصفیه‌ی آب جکوزی ها و استخرهای خانگی و عمومی کاربرد دارند.

مشخصات فنی

مدل

قطر (mm)

سیلیس (kg)

دبی

اتصالات (Inch)

M3/H

Gal/Min

XA 500

500

80

10

44

11/2

XA 650

650

180

15

66

11/2

XA 800

800

260

25

110

2

XA 950

950

440

35

154

2

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

ویدئوهای کاربردی مرتبط

fa_IRPersian

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!