فیلتر شنی استخر سری XA برند MEGA POOL

فیلتر شنی استخر MEGA POOL سری XA

فیلتر تصفیه استخر مگاپول MEGA POOL سری XA (Advanced) با الگوبرداری از محصولات برندهای معتبر اروپایی تولید شده‌ است. بدنه‌ی این فیلترهای تصفیه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین دو لایه است؛ متریالی مستحکم، بادوام و در عین حال سبک که با انواع سیستم‌های گندزدایی آب استخر و جکوزی سازگاری دارد. فیلترهای فایبرگلاس برای سیستم‌هایی که دمای آب ورودی به فیلتر بالاست، مانند جکوزی‌ها، توصیه می‌شوند. به منظور تضمین آب‌بندی مادام العمر، لایه داخلی فیلتر با ژل کوت پوشانده شده‌ است.

فیلتر شنی استخر مگاپول سری XA از نوع شیر از بغل است. مزیت اصلی فیلترهای شنی شیر از بغل در این است که دسترسی به داخل مخزن فیلتر به منظور تعویض سیلیس یا سرویس قطعات فیلتر (مانند استند پایپ و نازل‌های آب جمع کن) از طریق درپوش فیلتر امکان پذیر می‌باشد. به عبارت دیگر، نیازی به جدا کردن شیر چند راهه‌ی فیلتر و لوله‌های متصل به آن برای دسترسی به داخل فیلتر به منظور امور تعمیر و نگهداری وجود ندارد. درب این فیلترها از نوعی ترموپلاستیک شفاف به نام پلی‌کربنات ساخته شده‌ است. از این رو، بازدید فرآیند فیلتراسیون و تشخیص زمان بکواش به سهولت صورت می‌گیرد. درب فیلتر دارای ماهیچه‌های تقویتی بوده و مجهز به مهره برنجی برای نصب گیج فشار است.

این فیلترها، دارای آب پخش کن و ۱۲ نازل جمع کننده آب در کف فیلتر هستند. از این رو، آب ورودی به فیلتر بطور یکنواخت در سرتاسر بستر سیلیس فیلتر پخش می‌شود. پس از آنکه آب از سیلیس عبور کرد و ذرات معلق از آن جدا شدند، توسط نازل‌های موجود در کف فیلتر، جمع‌آوری شده و به استخر باز می‌گردد.

انواع فیلتر تصفیه استخر MEGAPOOL، مجهز به شیر چندراهه‌ی اروپایی از جنس ABS هستند و در کانکشن‌های فیلتر نیز از اتصالات UPVC اسپانیایی استفاده شده‌ است. در قسمت پایین مخزن فیلتر، شیری تعبیه شده است تا تخلیه‌ی آب فیلتر به منظور تعویض سیلیس فیلتر، آماده‌سازی فیلتر برای فصل زمستان و سایر امور تعمیر و نگهداری به سهولت انجام گیرد. این فیلترها به لوله‌ی هواگیری مجهز شده‌اند که با تخلیه‌ی هوای داخل مخزن، به افزایش کیفیت فیلتراسیون کمک می‌کند.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی MEGAPOOL سری XA با گارانتی ۲ ساله میراب آرین عرضه می‌شوند.

ویژگی‌ها و کاربردهای فیلتر تصفیه استخر MEGAPOOL

  • جنس بدنه از فایبرگلاس تقویت شده با پلی استر رزین دو لایه و ژل کوت داخلی
  • مجهز به شیر شش راهه اروپایی با کیفیت و رادمان فوق العاده
  • مجهز به درب شفاف و مقاوم از جنس پلی کربنات
  • همراه با نازل آب پخش کن
  • حداکثر فشار کاری ۲/۵ بار
  • استفاده از اتصالات UPVC اسپانیایی در کانکشن‌های فیلتر
  • مجهز به شیر تخلیه در قسمت پایین فیلتر
  • مجهز به لوله هواگیری جهت تخلیه هوای مخزن فیلتر
  • موجود در چهار رنگ زرد، نارنجی، سرمه ای و خاکستری

“فیلترهای شنی تصفیه استخر و جکوزی MEGAPOOL” سری XA در چهار مدل از قطر ۵۰۰ میلی متر (با دبی ۱۰ متر مکعب بر ساعت) تا ۹۵۰ میلی متر (با دبی ۳۵ متر مکعب بر ساعت) موجود بوده و بسته به اندازه و دبی، برای تصفیه‌ی آب جکوزی‌ها و استخرهای خانگی و عمومی کاربرد دارند.

مشخصات فنی

مدلقطر (mm)سیلیس (kg)دبیاتصالات (Inch)
M3/HGal/Min
XA 50050080104411/2
XA 650650180156611/2
XA 800800260251102
XA 950950440351542
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

ویدئوهای کاربردی مرتبط

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!