اسکیمر استخر MEGAPOOL

اسکیمر استخر MEGAPOOL

اسکیمر استخر MEGAPOOL، محفظه‌ای پلاستیکی است که درون دیواره‌ی استخرهای توکار تعبیه می‌شود. آب سطح استخر از طریق اسکیمر وارد سیستم فیلتراسیون می شود. در داخل اسکیمر استخر MEGAPOOL، سبدی قرار دارد که آشغال‌های شناور روی آب استخر را در خود نگه می‌دارد و مانع از ورود آنها به سیستم لوله‌کشی استخر می‌شود.

بدنه‌ی یکپارچه “اسکیمر کمبو مگاپول” (MEGAPOOL Combo Skimmer)، از ABS ساخته شده و در برابر فشار، اشعه‌ی فرابنفش خورشید و خوردگی شیمیایی، مقاوم است. علاوه بر این، بدنه‌ و درب اسکیمر مگاپول دارای خطوط تقویتی هستند. از آنجا که اسکیمر در داخل بتن دیواره‌ی استخر نصب می‌شود، بدنه‌ی اسکیمر باید از مقاومت و استحکام کافی برخوردار باشد. در غیر این صورت، به ویژه در فصل سرما یا با بالا رفتن عمر استخر، بدنه ترک برمی‌دارد و موجب بروز نشتی در استخر می‌شود. درب اسکیمر نیز در محل عبور شناگران قرار دارد و از این رو، می‌بایست در برابر فشار و ضربه از مقاومت کافی برخوردار باشد.

اسکیمرهای کمبو استخر MEGAPOOL، از دو کانکشن خروجی برخوردارند که به صورت داخل دنده‌ی ۱/۲-۱ اینچی و بیرون دنده‌ی ۲ اینچی هستند. از این رو، امکان نصب این اسکیمرها در خطوط لوله‌ی ۵۰ و ۶۳ میلی متری وجود دارد. یکی از این کانکشن‌ها، اسکیمر را به خط لوله‌ی مکش پمپ متصل می‌کند. کانکشن دیگر نیز به درین اصلی متصل می‌شود تا نیازی به راه‌اندازی خط لوله‌ای جداگانه از درین اصلی به پمپ نباشد و با ساده‌سازی سیستم لوله‌کشی، هزینه‌ها کاهش یابند. کاربرد دوم این کانکشن نیز اتصال به پورت اکولایزر به منظور جلوگیری از پایین آمدن آب استخر از سطح مجاز (میانه دهانه اسکیمر) است. علاوه بر این، کانکشنی با سایز اتصال ۴۰ میلی متر در اسکیمر Combo تعبیه شده است که به صورت خروجی آب سرریز عمل می‌کند.

اسکیمرهای کمبو MEGAPOOL به فلپی مجهز هستند که به انتهای اسکیمر پیچ می‌شود. درصورتیکه آب سطح استخر بسیار آلوده باشد، می‌توان کانکشن اول را با این فلپ مسدود کرد تا مکش آب از درین اصلی قطع شود و دبی آب ورودی از سطح استخر به داخل اسکیمر افزایش پیدا کند. همچنین، صفحه جارویی برای این اسکیمرها طراحی شده است. با قرار دادن این صفحه روی سبد اسکیمر و اتصال آن به شلنگ خرطومی، می‌توان استخر را با نیروی مکش پمپ جارو کرد. اسکیمرهای مگاپول، مجهز به درب شناوری در قسمت دهانه هستند که دبی جریان ورودی به اسکیمر را تنظیم کرده و از ورود اشیای بزرگ به داخل اسکیمر جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های اسکیمر کمبو MEGAPOOL

  • بدنه‌ی کاملا یکپارچه از جنس ABS
  • مجهز به پروفیل‌های تقویتی در بدنه جهت افزایش استحکام و طول عمر
  • مجهز به دو خروجی در مکش اسکیمر
  • قابل اتصال به دو سایز مختلف ۵۰ و ۶۳ در کانکشن مکش اسکیمر
  • مجهز به پورت خروجی سرریز با سایز ۴۰ میلی متر
  • پورت اکولایزر جهت تنظیم سطح آب داخل اسکیمر
  • دارای صفحه کانکشن جاروی استخر
  • دارای فلپ کنترل دبی و قطع جریان مکش
  • در چهار رنگ سفید، مشکی، آبی روشن و آبی تیره

مشخصات فنی اسکیمر استخر MEGAPOOL

مدل

ابعاد دهانه ورودی

(mm)

عمق

(mm)

سایز اتصال

(Inch)

ارتفاع

(mm)

رنگ
CS01 (15 لیتری)۱۶۸×۲۲۰۳۷۰۱-۱/۲ و ۲

۴۳۰

سفید – مشکی

CS02 (15 لیتری)۱۶۸×۲۲۰۳۷۰۱-۱/۲ و ۲۴۳۰

آبی روشن – آبی تیره

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

پخش ویدیو

ویدئوهای کاربردی مرتبط

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!