سنگ هیتر سونا MEGA SPA

سنگ هیتر سونا MEGASPA

سنگ هیتر سونا خشک MEGASPA، گرمای تولید شده توسط المنت‌های هیتر را در خود ذخیره کرده و با انتقال حرارت به هوای اطراف، اتاقک سونا را گرم می‌کند. علاوه بر این، می توان با پاشیدن آب به سنگهای هیتر، رطوبت اندکی ایجاد کرد و فضای اتاقک سونا را مطبوع تر ساخت. سنگ‌ هیتر سونا خشک MEGA SPA در بسته بندی های ۱۸ تا ۲۰ کیلوگرمی عرضه می شود.

اصطلاحاً به سنگ‌های هیتر سونا خشک، split-face می گویند؛ یعنی شکسته یا شکاف خورده هستند تا سطوح ناهموار و زمخت آنها مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب، این سنگها دارای مساحت سطح بیشتری برای انتقال گرما هستند. به علاوه، آبی که روی سنگها پاشیده می شود، به راحتی از روی سنگ سر نمی خورد و فرصت کافی دارد تا تبخیر شود و بخار تولید کند. از آنجا که این سنگها، زاویه دار هستند، به راحتی روی یکدیگر چیده می شوند. این امر همچنین موجب می شود که فضای کافی میان سنگها و المنت گرم کننده ی هیتر وجود داشته باشد. بدین ترتیب، هوا در جریان بوده و انتقال حرارت از المنت به سنگهای هیتر و از سنگهای هیتر به هوای اطراف، بهتر صورت می گیرد و دمای اتاق سونا، سریع تر به سطح مورد نظر می رسد.

از دیگر ویژگی های این سنگها می توان به رنگ تیره ی آنها اشاره کرد چراکه هرچه سنگ تیره تر و کدرتر باشد، گرمای بیشتری را در خود نگه می دارد. علاوه بر این، اندازه ی سنگهای هیتر MEGAPOOL متوسط است چرا که اگر سنگهای هیتر سونا خیلی کوچک باشند، نمی توانند گرمای زیادی را حفظ کنند و اگر خیلی بزرگ باشند، گرم شدن آنها، زمان زیادی می برد.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!