لوله و اتصالات UPVC فشار قوی MEGAPOOL HYDROPOOL

MEGAPOOL HYDROPOOL، یکی از برندهای زیرمجموعه‌ی شرکت میراب آرین است که با هدف توسعه‌ی محصولات، پاسخ‌گویی به نیاز بازار و تداوم در نوآوری، وارد عرصه‌ی تولید لوله و اتصالات فشار قوی UPVC شده است. محصولات این برند، شامل لوله‌های مدرج و اتصالات چسبی UPVC فشار قوی، مطابق با استاندارد ملی ISIRI 13361-2 و استاندارد اروپایی EN 1452 به تولید می‌رسند و توسط نمایندگان و عوامل فروش میراب آرین در سراسر کشور به مشتریان عرضه می‌شود.

چرا لوله‌های UPVC (۱۶ بار) MEGAPOOL HYDROPOOL را انتخاب کنیم؟

مهم‌ترین ویژگی این محصول که از بروز نشتی در سیستم لوله‌کشی جلوگیری می‌کند، استفاده از افزودنی‌های بهبود دهنده‌ی ضربه‌پذیری (Impact Modifiers) در فرآیند تولید این لوله‌ها است. اضافه کردن این مواد، منجر به افزایش چقرمگی لوله‌های یو پی وی سی MEGAPOOL HYDROPOOL می‌شود و مقاومت آنها در برابر ضربه را در مقايسه با لوله هاي مشابه تا ٢ برابر افزایش می‌دهد. از این رو، به این لوله‌ها، ضد ضربه یا Shockproof گفته می‌شود.

در توليد لوله‌هاي مدرج مگاپول هیدروپول از بهترين گريد افزودنی‌های Impact Modifier استفاده شده است كه در مقایسه با افزودنی‌های مشابه، تاثیر بیشتری در افزایش مقاومت نسبت به ضربه دارد و ضربه‌پذیری بسیار متفاوتی در مقایسه با موادی با سایر گریدها ایجاد می‌کند. به دلیل این ویژگی، محصولات مگاپول هیدروپول در برابر ضرباتی که در هنگام کار و همچنین در برابر فشاری که در اثر حرکت خاک به آنها وارد می‌شود، از مقاومت بالایی برخوردار هستند و ترک برنمی‌دارند. این مزیت مهم، لوله‌های یو پی وی سی MEGAPOOL HYDROPOOL را به گزینه‌ای مناسب برای سیستم‌های لوله‌کشی فشار قوی به ویژه در استخرها و جکوزی‌ها تبدیل کرده است.

ویژگی‌های لوله‌هاي ضد ضربه مگاپول هیدروپول:

– بهبود ضربه پذیری (مقاومت بيشتر در برابر ضربه در مقايسه با ساير لوله‌هاي فشار قوي UPVC)

– مقاومت بالا در برابر شرايط جوی (از جمله نور خورشيد)

– فرایند پذیری و مقاومت حرارتی بالا

– برخورداری از سطح یکنواخت و براقيت بيشتر

محصولات MEGAPOOL HYDROPOOL

لوله‌ی UPVC فشار قوی (PN16) مگاپول هیدروپول، محصولی صادراتی است که در دو رده‌ی فشاری و از سایز ۲۰ تا ۱۱۰ میلی‌متر به تولید می‌رسد و در شاخه‌های ۵ متری و بسته‌بندی صادراتی به بازار عرضه می‌شود. با هدف تسهیل در اندازه‌گیری و برش، این لوله‌ها به طور کامل مدرج شده‌اند. همچنین، از آنجایی که مشخص بودن جهت جریان سیال، هم در مرحله‌ی اجرای سیستم لوله‌کشی و هم در مرحله‌ی بهره‌برداری، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد، فلش جهت جریان هم روی این لوله‌ها درج شده است.

اتصالات UPVC فشار قوی (PN16) مگاپول هیدروپول به صورت چسبی هستند و در دو سایز ۵۰ و ۶۳ عرضه می‌شوند:

– سه راه چسبی

– مهره ماسوره چسبی

– کپ چسبی

– زانو چسبی ۹۰ درجه

– زانو چسبی ۴۵ درجه

– بوشن چسبی

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!