جارو رباتیک استخری زودیاک

جارو رباتیک استخر ZODIAC سری RV 4400

جاروهای رباتیک برقی مدل RV 4400، محصولی از برند فرانسوی ZODIAC هستند. این جاروها، کلیه‌ی قسمت‌های کاسه‌ی استخر را بدون نیاز به هدایت اپراتور تمیز می‌کنند. جاروهای RV 4400 از ۳ موتور قدرتمند و کیسه فیلتر ۵ لیتری برخوردارند و کاملاً مستقل از سیستم فیلتراسیون استخر عمل کنند. این جاروها دارای دو برنامه برای تمیز کردن فقط کف یا کف + دیواره‌ها + خط آب هستند و برای انواع استخرهای خصوصی (بتنی و فایبرگلاس) در اشکال مختلف کاربرد دارند.

جاروهای استخری RV 4400، اولین مدل از جاروهای رباتیک استخری زودیاک به شمار می‌روند که با تکنولوژی مکش سیکلونیک به بازار عرضه شدند. این تکنولوژی با ایجاد جریان گردابی قدرتمند در داخل کیسه فیلتر باعث می‌شود که ذرات جمع‌آوری شده همواره در حال چرخش باشند. به این ترتیب، از مسدود شدن کیسه فیلتر جلوگیری شده و جارو می‌تواند در تمام مدت برنامه‌ی انتخاب شده، با تمام ظرفیت به کار خود ادامه دهد. به لطف فناوری Lift System، کاربر می‌تواند این جاروها را پس از اتمام کار، به راحتی از آب خارج کند: هنگامی که جارو در حال خارج شدن از آب است، یک واترجت قدرتمند فعال شده و با خارج کردن آب باقی مانده در دستگاه، باعث سبک شدن آن می‌شود.

جاروهای رباتیک RV 4400 از ورودی بسیار عریض و فیلتر با ظرفیت بالا برخوردارند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که جارو بتواند علاوه بر جمع‌آوری انواع آلودگی‌ها از استخر، قدرت مکش خود را در تمام طول برنامه حفظ کند. برس‌های چرخان جارو نیز با جداسازی ذرات چسیبده به سطوح، به بهبود کیفیت تمیزکاری و جلوگیری از لکه شدن کاسه‌ی استخر کمک می‌کنند. این جاروها به همراه یک کنترل باکس عرضه می‌شوند که امکان تعیین سطح مورد نظر، شکل استخر و درجه ی تمیزکاری از طریق آن وجود دارد. علاوه بر این، یک چرخ دستی به همراه جارو در اختیار شما قرار می‌گیرد که علاوه بر سهولت در حمل و نقل جارو، به عنوان پایه‌ی کنترل باکس هم عمل می‌کند.

جاروهای رباتیک برقی Zodiac مدل RV 4400 برای استخرهای توکار و روکار (با دیواره‌های سخت) تا ابعاد ۶ در ۱۲ متر مناسب هستند. این جاروها با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش میراب آرین عرضه می‌شوند.

جاروی رباتیک برقی ZODIAC مدل RV 4400

  • دارای ۳ موتور قدرتمند
  • قابلیت تمیز کردن کف، دیواره‌ها و خط آب
  • مناسب برای انواع سازه‌های استخر با اشکال و سطوح مختلف
  • جمع آوری ذرات به کمک مکش سیکلونیک
  • دارای فیلتر با ظرفیت بالا (۵ لیتری)
  • مجهز به کابل ۱۸ متری
  • مناسب برای استخرهایی تا سایز ۶ در ۱۲ متر
  • ۲ سال گارانتی میراب آرین

 

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!