هیتر سونا خشک سری SMART برند MEGASPA

هیتر سونا خشک MEGASPA سری SMART

هیتر سونا خشک MEGASPA سری SMART، طرح سبدی ایستاده هستند و با بهره گیری از روزآمدترین فناوری داخلی به تولید رسیده است. از ویژگی های این هیترها می توان به طراحی زیبا، بدنه تمام استیل و راندمان مصرفی بالا اشاره کرد.

المنتهای نصب شده در این هیترها، بسیار بادوام بوده و در برابر گرمای شدید و مداوم از مقاومت بالایی برخوردار هستند. این هیتر سونا خشک MEGASPA، جهت نصب در اتاقهای کوچک تا متوسط سونا مناسب بوده و حرارتی مطلوب و یکنواخت را در سرتاسر اتاق سونا ایجاد می کنند.

درصد رطوبت در سونا خشک بسیار پایین است اما می توان با پاشیدن کمی آب به سنگها و ایجاد بخار، فضای اتاق سونا را کمی مرطوب ساخت. طراحی بدنه ی این هیترها به صورت ستونی است و این هیترها، گنجایش مقدار زیادی سنگ هیتر (۸۰ کیلوگرم) را دارند. از این رو، می توان با پاشیدن آب به سنگهای قسمت دیواره ی استوانه یا پاشیدن آب به سنگهایی که در قسمت بالای استوانه قرار گرفته‌اند، شدت و حرارت بخار را تنظیم کرد.

مدار فرمان “هیترهای سری SMART” به دو صورت ارائه می شود: تنظیم ترموستات هیترهای مدل SM75، SM90، SM105، از طریق ولوم تعبیه شده روی بدنه ی دستگاه امکان‌پذیر است. تنظیم مدت زمان کارکرد این مدلها نیز از طریق ولوم تایمر صورت می گیرد. بدین ترتیب، هیتر پس از به پایان رسیدن مدت زمان از پیش تعیین شده، به صورت خودکار خاموش می شود. همچنین می‌توانید هیتر را به صورتی تنظیم کنید به صورت اتوماتیک روشن شود و تا زمانی که شما وارد سونا می‌شوید، دمای اتاقک را به سطح مورد نظر شما برساند. دورتادور ولوم های تایمر و ترموستات روشن می شود تا حتی در اتاق سونای کم نور نیز قابل تشخیص باشند.

تنظیم تایمر و ترموستات در هیترهای سونا خشک سری E مگا اسپا (مدل SM75E، SM90E و SM105E) و همچنین روشن و خاموش کردن چراغهای اتاق سونا از طریق کنترل پنلی مجزا امکان پذیر است.

هیتر سونا خشک MEGASPA مدل SMART با گارانتی یک ساله‌ی میراب آرین و خدمات پس از فروش ده ساله ارائه می‌شود.

سری SMART

 

فاز

قدرت (kw)

ابعاد (mm)

ارتفاع×قطر

حجم اتاق (m3)مقدار سنگ مورد نیازجنس بدنه

قابل تجهیز با کنترل پنل

SM75E

35/7

900×۳۰۰

۱۵۸۰ کیلوگرماستیل
SM90E

9

18

SM105E5/10

21

مجهز به ترموستات و تایمر تعبیه شده روی دستگاهSM755/7

15

SM909

18

SM1055/10

21

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!