با توجه به ناکارآمدی لوله، اتصالات و شیرآلات گالوانیزه برای سیستم لوله‌کشی استخرها و جکوزی‌ها، میراب آرین، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در عرصه‌ی استخر، سونا و جکوزی، بر آن شد تا سیستم‌های لوله‌کشی فشار قوی UPVC را برای اولین بار وارد بازار ایران کند.

در این راستا، این شرکت ابتدا به واردات و توزیع لوله، اتصالات و شیرآلات UPVC پرداخت. بر پایه‌ی سال‌ها تجربه‌ی فعالیت به عنوان نماینده‌ی بزرگترین برندهای اروپایی محصولات پلیمری و با هدف تامین نیاز بازار، میراب آرین از سال ۱۳۹۰ وارد عرصه‌ی تولید محصولات UPVC شد. این شرکت، لوله و اتصالات فشارقوی UPVC را با همکاری کارخانه‌ی وینوپلاستیک به تولید رسانده و با برند ایرانی وینوهیدروپول به بازار عرضه می‌کند.

لوله و اتصالات یو پی وی سی VINO HYDROPOOL از سایز ۲۰ تا ۲۵۰ میلی‌متر و با فشار کاری ۱۰، ۱۶ و ۲۰ اتمسفر موجود هستند و مطابق با استاندارد ISIRI13361، DIN8063 و EN1452 می‌باشند. لوله‌های UPVC وینوهیدروپول در شاخه‌های ۵ متری عرضه می‌شوند و با توجه به اهمیت هماهنگی لوله و اتصالات، به صورتی تولید می‌شوند که به همراه اتصالات خارجی استاندارد موجود در بازار نیز قابل استفاده باشند. کلیه‌ی لوله‌ها تا سایز ۱۶۰ میلی متر به صورت بسته‌بندی شده در کاورهای مخصوص عرضه می‌شوند تا از بروز خط و خش در لوله‌ها جلوگیری شود. تعداد اتصالات وینوهیدروپول در هر کارتن نیز به سایز اتصال بستگی دارد.

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!