لوله و اتصالات یو پی وی سی VINO HYDROPOOL

VINO HYDROPOOL

با توجه به ناکارآمدی لوله، اتصالات و شیرآلات گالوانیزه برای سیستم لوله‌کشی استخرها و جکوزی‌ها، میراب آرین، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در عرصه‌ی استخر، سونا و جکوزی، بر آن شد تا سیستم‌های لوله‌کشی فشار قوی UPVC را برای اولین بار وارد بازار ایران کند.

در این راستا، این شرکت ابتدا به واردات و توزیع لوله، “اتصالات و شیرآلات UPVC” پرداخت. بر پایه‌ی سال‌ها تجربه‌ی فعالیت به عنوان نماینده‌ی بزرگترین برندهای اروپایی محصولات پلیمری و با هدف تامین نیاز بازار، میراب آرین از سال ۱۳۹۰ وارد عرصه‌ی تولید محصولات UPVC شد. این شرکت، لوله و اتصالات فشار قوی UPVC را با همکاری کارخانه‌ی وینوپلاستیک به تولید رسانده و با برند ایرانی لوله و اتصالات  VINO HYDROPOOL به بازار عرضه می‌کند.

لوله و اتصالات UPVC برند VINO HYDROPOOL از سایز ۲۰ تا ۲۵۰ میلی‌متر و با فشار کاری ۱۰، ۱۶ و ۲۰ اتمسفر موجود هستند و مطابق با استاندارد ISIRI13361، DIN8063 و EN1452 می‌باشند. لوله‌های UPVC وینوهیدروپول در شاخه‌های ۵ متری عرضه می‌شوند و با توجه به اهمیت هماهنگی لوله و اتصالات، به صورتی تولید می‌شوند که به همراه اتصالات خارجی استاندارد موجود در بازار نیز قابل استفاده باشند. کلیه‌ی لوله‌ها تا سایز ۱۶۰ میلی متر به صورت بسته‌بندی شده در کاورهای مخصوص عرضه می‌شوند تا از بروز خط و خش در لوله‌ها جلوگیری شود. تعداد  اتصالات VINO HYDROPOOL در هر کارتن نیز به سایز اتصال بستگی دارد.

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!