برس های دسته جارو استخر

برس دیواری آلومینیومی سری Elite Gold برند KOKIDO

برس‌های دیواری آلومینیومی Deluxe استخر، از محصولات سری Elite Gold برند Kokido هستند. این برس دیواری استخر KOKIDO، به انواع دسته جاروی تلسکوپی استاندارد متصل شده و برای تمیز کردن دیواره‌های استخر به کار می‌رود. برس‌های استخری باید از متریال مقاوم و با دوام ساخته شوند چراکه به طور متداول مورد استفاده قرار می‌گیرند. دسته‌ی آلومینیومی این برس‌های دیواری با طلا آبکاری شده و شانه‌های نایلونی آنها نیز از دوام بالایی برخوردارند.

کاربرد برس‌های دیواری استخر KOKIDO:

برس کشیدن دیواره‌ها، یکی از مراحل مهم تمیز کردن استخر است که اگرچه زمان زیادی نمی‌برد اما علاوه بر طول عمر روکش داخلی استخر، در کیفیت آب استخر نیز نقش مهمی دارد. اینکار باعث جدا شدن ذرات چسبیده به سطوح استخر شده و از لکه شدن کاسه‌ی استخر، جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، برس کشیدن باعث می‌شود که جلبک‌ها از روی دیواره‌ی استخر جدا شوند. بدین ترتیب، از لزج شدن سطوح استخر و سبز شدن آب بر اثر رشد جلبک‌های استخری، جلوگیری می‌شود. از طرف دیگر، برس‌کشی کاسه‌ی استخر باعث می‌شود که مواد شیمیایی اضافه شده به استخر برای نگهداری از آب، به خوبی در سرتاسر استخر پخش شوند.

از این رو، ضروری است که دو‌بار در هفته، دیواره‌ها، پله‌ها، نردبان‌ها و گوشه‌های کاسه‌ی استخر را با دقت برس‌کشی کنیم. توصیه می‌شود که این کار از قسمت بالای دیواره به سمت پایین انجام شده و جلبک‌ها و ذرات جدا شده از دیواره‌ها نیز به سمت کفشورهای استخر هدایت شوند. این کار باعث می‌شود که این ذرات نیز وارد سیستم فیلتراسیون شده و در فیلتر تصفیه‌ی استخر به دام بیفتند.

ابعاد برس‌های دیواری استخر KOKIDO:

  • کد K496 با طول ۹۰ سانتی متر (۳۶ اینچ)
  • کد K494 با طول ۴۵ سانتی متر (۱۸ اینچ)
  • کد K495 با طول ۶۰ سانتی متر (۲۴ اینچ)

یک سال گارانتی میراب آرین و خدمات پس از فروش

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

دانشنامه استخر

برای دریافت کتابچه الکترونیکی (eBook)فرم زیر را پر کنید!