تابلو برق كنترل هيتر هاي سونا

تابلو برق كنترل هيتر هاي سونا

هميشه كاري كه به زيبايي پيش مي رود به زيبايي به سرانجام نميرسد.

گاهي استفاده كردن از تجهيزات به روز دنیا هزينه هاي زيادي را براي شما دارد اما شما را در مقابل بسياري از خطرها محافظت ميكند.
درجه حفاظت یا کد آی‌پی اصطلاحی در استاندارد آی‌ئی‌سی ۶۰۵۲۹ است که بر اساس آن محفظه‌های تجهیزات الکتریکی با کدهای استانداردی با دو حرف IP در کنار دو رقم، از نظر نفوذ در برابر عوامل خارجی تقسیم‌بندی می‌شوند. .

نوشتن اين اعداد برروي خيلي از وسايل الكتريكي غير استاندارد مد شده است و براي توليدكنندگان اين وسايل نوشتن IP65 برروي تابلوها و ديگر لوازم برقي كاري پيش افتاده است.
كافيست در گوگل نحوه دريافت استاندارد آي پي در اروپا و ساير كشورها را سرچ كنيد و اطلاعات خود را راجب اين استاندارد تكميل كنيد.

بدون شک داشتن اتاق سونا در منزل، لذت بخش خواهد بود، اما داشتن سیستمی که بتواند، دما، حرارت مورد نیاز، زمان و روشنایی اتاق سونا را فراهم کند، استفاده از آن را آسان تر و لذت بخش تر می نماید. تابلوی کنترل هیتر سونا خشک هارویا فنلاند به شما این اجازه را می دهد تا قبل از استفاده، در حین استفاده و بعد از استفاده از اتاق سونا ، تنظیمات دلخواه خود را روی آن اِعمال کنید.

 

به نظرشما درست است كه بعد از اجرا تازه به اين نتيجه برسيم كه ديوار سونا را به اين صورت سوراخ كرده و كنترلر را نصب كنيم .

 

هیترسونا

مطالب مرتبط
محصولات مرتبط
نظرات
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید