هیتر گازی استخر

خلاصه مطلب
در بسیاری از مناطق،محبوب ترین روش برای گرم کردن استخر استفاده از هیتر گازی است.شعله های هیتر گازی آب را به سرعت گرم می کند و نسبتا پر بازده است.به طور معمول، هیتر گازی از گاز طبیعی استفاده می کند. با این حال، اگر هیچ لوله...

جدول سر تیترها

در بسیاری از مناطق،محبوب ترین روش برای گرم کردن استخر استفاده از هیتر گازی است.شعله های هیتر گازی آب را به سرعت گرم می کند و نسبتا پر بازده است.به طور معمول، هیتر گازی از گاز طبیعی استفاده می کند. با این حال، اگر هیچ لوله کشی گاز طبیعی به خانه شما وجود نداشته باشد،هیتر می تواند تنظیم شود و توسط یک مخزن پروپان سوخت گیری شود.

هیتر گازی استخر

متداول ترین نوع هیتر گازی هیتر زغالی است، که فلش هیتر هم نامیده می شود.در اینجا پمپ استخر آب را از فیلتر مکش می کند و سپس درهیتر از میان یک کویل گرمایی واقع شده در بالای شعله های آتش ناشی از سوختن گاز در محفظه احتراق، عبور می کند.(شعله ها آب را هنگام عبور از کویل گرم می کنند.)

مخزن گاز هیتر استخر

مخزن گاز هیتر استخر

کویل هیتر گازی استخر

کویل هیتر گازی استخر

برای یک استخر کوچک یا یک جکوزی بهترین گزینه می تواند هیتر برقی باشد، که یک شعله ی بزرگ دارد که آب را با حرکتی آرام در لوله ای بزرگ گرم می کند.در موارد دیگر مخزن گرم کننده بهترین گزینه می باشد که مانند یک هیتر استاندارد خانگی عمل می کند، آب را برای توزیع به جکوزی از طریق خطوط انتقال، گرم نگه می دارد.

مقالات مرتبط
نظرات
نظرات خودتان را در مورد این مطلب بیان کنید